Reklama

Biznes

Dziennikarze na spotkaniu opłatkowym u wojewody podkarpackiego

Aneta Gieroń
Dodano: 22.12.2019
48827_wigilia
Share
Udostępnij
Dziennikarze lokalnych mediów, prasy, radia i telewizji, podzielili się opłatkiem na wigilijnym spotkaniu z podkarpackim wicewojewodą, Lucyną Podhalicz oraz Marcinem Zaborniakiem, dyrektorem generalnym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Uroczystość odbyła się w piątek, 20 grudnia w PUW w Rzeszowie.
 
W wigilijnym spotkaniu u wojewody wzięli udział dziennikarze – redaktorzy naczelni oraz reporterzy lokalnych mediów. Na co dzień goszczą tu podczas konferencji na temat działań przedstawicieli rządu na Podkarpaciu. Tym razem przyszli, by w przedświątecznym tygodniu złożyć życzenia i podzielić się opłatkiem.
 
Wicewojewoda Lucyna Podhalicz życzyła dziennikarzom wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w trudnym zawodzie, jakim jest dziennikarska profesja – jednocześnie tak ważnym i potrzebnym w przestrzeni publicznej. Wicewojewoda podkreślała też, że bez względu na to, jakie media podejmują tematy, bardzo ważne jest, by dziennikarze mieli szybki i bezpośredni kontakt do przedstawicieli władzy rządowej i samorządowej.  
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Był też czas na przypomnienie tradycji bożonarodzeniowych związanych z różnymi częściami Podkarpacia, tym bardziej, że Lucyna Podhalicz pochodzi z Przemyśla, a tam wpływy i obrzędy związane z przedwojennym Lwowem ciągle są mocne.
.
 Obecni na spotkaniu przedstawiciele podkarpackiej prasy, radia, telewizji i portali internetowych przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy