Reklama

Biznes

15 lat Międzynarodowych Targów Rzeszowskich

Aneta Gieroń
Dodano: 12.10.2019
47412_MTR
Share
Udostępnij
W piątek w ramach Kongresu i Targów TSLA EXPO w G2A Arena w Jasionce swoje 15. urodziny obchodziły Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, które założył i do dziś jest ich prezesem, Robert Bielówka. Był wspaniały tort z Cukierni Julian Orłowski&Kazimierz Rak, życzenia od marszałka województwa, Władysława Ortyla i Ryszarda Jani, prezesa Wschodniego Sojuszu Motoryzacyjnego oraz ponad 1000 gości, którzy świętowali wspólnie z MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.
 
W ciągu tych 15 lat, wydarzenia, które zorganizowały Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, przyciągnęły ponad milion zwiedzających, a z ponad 20 tys. firm MTR nawiązał współpracę.
 
– To były ciężkie lata praca, ale sukces okazał się możliwy dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników i współpracowników oraz świetnej pracy zespołowej – podkreśla Robert Bielówka.
 
 
Od lewej: Kazimierz Rak, Robert Bielówka, Władysław Ortyl i Ryszard Jania. Fot. Tadeusz Poźniak
 
Międzynarodowe Targi Rzeszowskie od wielu lat są gospodarzem największych na Podkarpaciu wydarzeń targowych poświęconych branży budowlanej, edukacyjnej, ślubnej, motoryzacyjnej i biznesowej. Flagową imprezą organizowaną przez MTR są Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targi Nieruchomości zaliczane do jednych z największych tego typu targów w Polsce.
 
MTR to także organizator Agro Polska, promującego polskie, ekologiczne produkty rolno-spożywcze i przy okazji tej właśnie imprezy kilka lat temu Międzynarodowe Targi Rzeszowskie wspólnie z Cukiernią Julian Orłowski&Kazimierz Rak wywalczyły certyfikat Rekordu Guinnessa na najwyższy tort. 
 
Samych rekordów jest więcej, bo przez 15 lat działalności MTR na budowę stoisk zużył w przybliżeniu tyle km kw. wykładzin, ile w przybliżeniu wynosi powierzchnia Rzeszowa, czyli prawie 130 km kw. I jak zapowiada Robert Bielówka: „Nie jest to ostatnie słowo MTR”.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy