Reklama

Biznes

Majówka w NTB Active Club

Anna Olech
Dodano: 20.05.2013
SONY DSC
Share
Udostępnij
Dni otwarte 16 i 17 maja w głogowskim ośrodku konferencyjno-rekreacyjnym NTB Active Club przyciągnęły wielu gości. Pogoda dopisała, a atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o odwiedzających, nie brakowało. Można było zapoznać się z ofertą klubu i „na własnej” skórze sprawdzić, jakie możliwości rozrywki daje Ośrodek. Wśród nich jest Akademia Golfa i pole golfowe „Pitch & Putt”, strzelnica pneumatyczna, hala sportowa z kortem tenisowym, boisko do siatkówki plażowej, sala fitness oraz pomieszczenia biznesowe i konferencyjne oraz centrum odnowy biologicznej SPA.
 
Z okazji Dni Otwartych zadbano też o specjalne atrakcje. Dla gości przygotowano lunch „Kuchnie świata”, z muzyką w tle, był też pokaz akrobatyczny Mistrzów Europy, mnóstwo gier i zabaw sportowych oraz atrakcja „z adrenaliną” – co-drive rajdówkami RMF 4rt w głogowskim lesie.

Przy okazji spotkania z gośćmi klubu dokonano uroczystego otwarcia nowego budynku konferencyjnego. Odwiedzający NTB Active Club mogli zwiedzić cały ośrodek, który jest znakomitym połączeniem terenów i obiektów rekreacyjnych oraz idealnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i imprez. Oficjalnie zainaugurowano też sezon letni 2013 w Ośrodku, a goście mieli okazję osobistego poznania szczegółów nowej oferty, która jest skierowana do kluczowych klientów, kadry zarządzającej i pracowników firm oraz klientów indywidualnych i grup.

 

 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy