Reklama

Biznes

Relacja z wiosennych targów budowlanych w Rzeszowie

Artykuł Partnera
Dodano: 18.03.2013
2815_IMG_9578
Share
Udostępnij
W Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie w Rzeszowie, w dniach 15 -17 marca odbyły się Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów "Expo Dom" oraz Targi Nieruchomości. Na ponad 200 stoiskach zaprezentowali się m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Podczas targów zorganizowano konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach.

 
 
 

Tegoroczne laury otrzymali:
  • Greinplast Sp. z o.o., Krasne za farbę lateksową wewnętrzną;
  • Stolmat Paweł Łątka, Tuchów za Drzwi wewnętrzne z zastosowaniem innowacyjnych systemów otwierania Compack i Ergon;
  • Reqperatory.pl Sp. z o.o., Rzeszów za R-Vent Flex – nowoczesne systemy kanałów wentylacyjnych;
  • Metal-Fach Jacek Kucharewicz, Sokółka za Sokół kotły c.o. serii SD Duo Bio;
  • Inter-Bis Joanna Wolak, Nowy Sącz za System szalunków Geoplast z ABS.
Komisja w skłądzie: mgr inż. Józef Ślączka – przewodniczący (MTR Rzeszów), Bogusław Uchman (Polski Związek Inżynierów i Techników Budowlanych w Rzeszowie), Marek Chrobak (Stowarzyszenie Architektów Rzeczpospolitej Polskiej) oraz dr inż. Władysław Szymański (Polski Związek Inżynierów i Techników Sanitarnych w Rzeszowie, przyznała również 8 wyróżnień, dla Vidok Sp. z o.o.,  Plannja Sp. z o.o., CJ Blok Sp. z o.o Fabryka Elementów Budowlanych, Plewa Osmose Ceramika Sp. z o.o., Aksil Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych Sp. z o.o., Easy Door Polska Sp. J., Meble.pl S.A.oraz P.H.U.P. Maad Maria Wiśniewska.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy