Reklama

Biznes

Dziennikarze na spotkaniu opłatkowym z wojewodą

Aneta Gieroń
Dodano: 22.12.2022
70185_oplatek
Share
Udostępnij
Dziennikarze lokalnych mediów, prasy, radia i telewizji, podzielili się opłatkiem na wigilijnym spotkaniu z podkarpackim wojewodą, Ewą Leniart; wicewojewodami – Jolantą Sawicką i Radosławem Wiatrem oraz Marcinem Zaborniakiem, dyrektorem generalnym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Uroczystość odbyła się w czwartek, 22 grudnia w PUW w Rzeszowie.
 
W wigilijnym spotkaniu u wojewody wzięli udział dziennikarze – redaktorzy naczelni oraz reporterzy lokalnych mediów. Na co dzień goszczą tu podczas konferencji na temat działań przedstawicieli rządu na Podkarpaciu. Tym razem przyszli, by w przedświątecznym tygodniu złożyć życzenia i podzielić się opłatkiem.
 
Wojewoda Ewa Leniart życzyła dziennikarzom wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w trudnym zawodzie, jakim jest dziennikarska profesja – jednocześnie tak ważnym i potrzebnym w przestrzeni publicznej, ale przede wszystkim podziękowała za rzetelne informowanie o sprawach ważnych dla mieszkańców województwa podkarpackiego. Wojewoda podkreślała, jak trudny był mijający rok i jak bardzo wymagający dla nas wszystkich, po tym jak 24 lutego rozpoczęła się wojna na Ukrainie. 
 
– W ostatnich miesiącach nie brakowało wymagających rozwagi chwil, jak chociażby wtedy, gdy obawiano się, że zabraknie paliwa na stacjach benzynowych albo gotówki w bankomatach. Odpowiedzialne zachowanie mediów w takich sytuacjach jest ogromnie ważne i takie właśnie było. Ten egzamin media lokalne zdały celująco – mówiła Ewa Leniart.
 
Obecni na spotkaniu przedstawiciele podkarpackiej prasy, radia, telewizji i portali internetowych przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy