Reklama

Biznes

Noworoczne spotkanie prezydenta Rzeszowa z mediami

Aneta Gieroń
Dodano: 14.01.2022
59198_prezydent
Share
Udostępnij
Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa oraz jego najbliżsi współpracownicy; Krystyna Stachowska, Jolanta Kaźmierczak i Dariusz Urbanik spotkali się w piątek w rzeszowskim Ratuszu z przedstawicielami podkarpackich mediów na noworocznym spotkaniu. To już doroczna tradycja, którą podtrzymują także marszałek województwa oraz wojewoda podkarpacka. Dla obecnego prezydenta Rzeszowa wyjątkowa, bo w roli gospodarza miasta spotkał się z dziennikarzami po raz pierwszy, wygrywając w 2021 roku w I turze wybory prezydenckie i po prawie dwóch dekadach zajmując w Ratuszu fotel prezydencki, w którym w ostatnich latach zasiadał  Tadeusz Ferenc.
 
Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele podkarpackiej prasy, radia, telewizji i portali internetowych.
 
Prezydent Konrad Fijołek podziękował za bardzo dobrą współpracę z mediami w roku 2021 i potwierdził,  że w swoim gabinecie zawsze czeka na dziennikarzy, którzy pełnią bardzo ważną rolę – informują społeczeństwo. To niezwykle istotnie przy wszystkich działaniach podejmowanych przez Urząd Miasta Rzeszowa. Podkreślił też moc sprawczą mediów oraz siłę słowa, a im większy i silniejszy Rzeszów, tym większe znaczenie mediów.
 
Prezydent nawiązał też do kampanii wyborczej, jaka w 2021 roku toczyła się  w Rzeszowie, bo takie wydarzenia, mimo że nie najłatwiejsze w relacjonowaniu, dają dziennikarzom bardzo dużo radości i satysfakcji zawodowej. 
 
Nie zabrakło też noworocznych życzeń, wśród których najczęściej wymieniane było zdrowie oraz rozmów kuluarowych, bo spotkania świąteczno – noworoczne są jednymi z tych nielicznych okazji, kiedy w jednym miejscu spotkają się dziennikarze prawie wszystkich redakcji.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy