Reklama

Biznes

Dziennikarze na opłatku z marszałkiem województwa

Aneta Gieroń
Dodano: 13.01.2022
59132_oplatek
Share
Udostępnij
Władysław Ortyl, marszałek województwa oraz Anna Huk, członek zarządu, spotkali się w czwartek z przedstawicielami podkarpackich mediów na świąteczno – noworocznym spotkaniu. To już doroczna tradycja, którą podtrzymują prezydent Rzeszowa, wojewoda podkarpacka oraz marszałek województwa. W tym roku po rocznej przerwie związanej z pandemią COVID-19 i… w maseczkach na twarzy.
 
Obecni na spotkaniu przedstawiciele podkarpackiej prasy, radia, telewizji i portali internetowych przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i tradycyjnie, zaśpiewali wspólnie z władzami regionu kolędę, którą zaintonował ks. Tomasz Nowak, dyrektor Katolickiego Radia „Via” w Rzeszowie. 
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Marszałek Władysław Ortyl podziękował za dobrą współpracę z mediami w roku 2021, podkreślając jak ważne są kontakty z dziennikarzami, przekazywanie wiadomości, rzetelne informowanie oraz odpowiedzialność za słowo. Zwłaszcza w ostatnich miesiącach, gdy ta odpowiedzialność w życiu publicznym jest szczególnie ważna, zwłaszcza w obszarze ochrony zdrowia.
 
Marszałek zauważył też, że równie ważne, jak sukcesy w pracy zawodowej, jest czas poświęcony na życie prywatne, co w dziennikarskiej profesji jest szczególnie skomplikowane. Obie te sfery nieustannie się przenikają, a czas pracy dziennikarskiej wyznaczają nie konkretne godziny, ale zdarzenia, a te dzieją się nieustannie.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy