Reklama

Biznes

Salon VOLVO D&R CZACH oraz klienci firmy dają radości dzieciom, które tegoroczne święta spędzają w szpitalu

Materiał Partnera
Dodano: 30.12.2021
58767_tyt3-resizer-750
Share
Udostępnij
Volvo to marka, która znana jest z dbałości o najwyższe bezpieczeństwo użytkowników swoich samochodów oraz środowisko naturalne, wprowadzając na rynek kolejne modele hybrydowe i elektryczne, ograniczając w ten sposób szkodliwą dla natury emisję CO2. 

W okresie świąt Bożego Narodzenia firma Volvo D&R CZACH wspólnie ze swoimi klientami, postanowiła zadbać tym razem o najmłodszych, wcielić się w Mikołaja i przekazać małe Volvo z wypełnionym puzzlami kredkami i kolorowankami bagażnikami oddziałom dziecięcym wybranego szpitala. 
 

Wybór padł na Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Do 3 różnych oddziałów dziecięcych tegoż szpitala w dniu 28 grudnia br. trafiły aż trzy samochodziki, które z pewnością przyniosą mnóstwo radości wszystkim małym pacjentom tej placówki medycznej.
 

Zakupy „małych elektryków” dla dzieci przez klientów salonu Volvo w Rudnej Małej k/Rzeszowa w dniach 6-17 grudnia br. firma D&R CZACH premiowała przekazaniem takich samych elektrycznych autek dzieciom z wybranego szpitala. 

– Niespodzianka była wielka a wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji bardzo dziękujemy – powiedzieli przedstawiciele firmy D&R Czach.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy