Reklama

Biznes

Dziennikarze na spotkaniu opłatkowym u wojewody

Aneta Gieroń
Dodano: 22.12.2021
58673_wojewoda
Share
Udostępnij
Dziennikarze lokalnych mediów, prasy, radia i telewizji, podzielili się opłatkiem na wigilijnym spotkaniu z podkarpackim wojewodą, Ewą Leniart; wicewojewodą,  Jolantą Sawicką oraz Marcinem Zaborniakiem, dyrektorem generalnym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Uroczystość odbyła się w środę, 22 grudnia w PUW w Rzeszowie.
 
W wigilijnym spotkaniu u wojewody wzięli udział dziennikarze – redaktorzy naczelni oraz reporterzy lokalnych mediów. Na co dzień goszczą tu podczas konferencji na temat działań przedstawicieli rządu na Podkarpaciu. Tym razem przyszli, by w przedświątecznym tygodniu złożyć życzenia i podzielić się opłatkiem.
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Wojewoda Ewa Leniart życzyła dziennikarzom wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w trudnym zawodzie, jakim jest dziennikarska profesja – jednocześnie tak ważnym i potrzebnym w przestrzeni publicznej. Wojewoda podkreślała też, jak ważne w dobie pandemii koronawirusa jest informowanie i wspieranie medialne wszystkich tych działań rządowych i samorządowych, które pomagają w walce z COVID-19. Przyznała też, że ostatnich kilkanaście miesięcy, to bardzo trudny czas zarówno dla dziennikarzy, jak i przedstawicieli rządu w terenie.
 
– To też czas, w którym wszyscy uświadomiliśmy sobie, jak ważne jest zdrowie i oparcie w najbliższych – dodała Ewa Leniart.
Obecni na spotkaniu przedstawiciele podkarpackiej prasy, radia, telewizji i portali internetowych przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy