Reklama

Biznes

W Wisłoku znaleziono ciało mężczyzny. To Mariusz Michalik?

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 27.10.2021
57285_wislok
Share
Udostępnij
W środę, 27 października wczesnym rankiem policja otrzymała zgłoszenie od pracownik firmy prowadzącej prace przy pogłębianiu zalewu na Wisłoku, że zauważył leżące na maszynie ciało. Ze względnych ustaleń wynika, że może to być ciało mężczyzny. Niewykluczone, że Mariusza Michalika, który zaginął na początku 2021 roku.

– Informację o znalezieniu w zalewie nad Wisłokiem zwłok ludzkich policjanci otrzymali o godz. 4.50. Ciało jest w stanie daleko posuniętego rozkładu. Wstępne ustalenia wskazują, że mogą to być zwłoki mężczyzny – informuje Adam Szeląg, z KMP Rzeszów. 
 
Na miejscu pod nadzorem Prokuratura Rejonowego dla miasta Rzeszów pracują policjanci. Po wykonaniu niezbędnych czynności na miejscu, rozpocznie się ustalanie tożsamości zmarłej osoby.
 
Nie wykluczone, że odnalezione ciało mężczyzny, to zaginiony Mariusz Michalik. W styczniu 2021 roku mężczyzna, który mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu przy ulicy Grabskiego, wyszedł wieczorem na papierosa i od tamtej pory już nikt nie miał z nim kontaktu. W trakcie śledztwa i poszukiwań mężczyzny pojawiły się przypuszczenia, że mężczyzna mógł utonąć w Wisłoku.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy