Reklama

Biznes

Otwarcie terminalu Audi w Rzeszowie

Anna Olech
Dodano: 06.09.2013
7118_Salon_Audi_151
Share
Udostępnij
Drugiego takiego salonu Audi, a właściwie terminalu mieszczącego salon sprzedaży i obsługi serwisowej, nie ma nie tylko na Podkarpaciu, ale w całej Polsce. Nowoczesny terminal Audi Autorud oficjalnie otwarto w piątkowy wieczór, a w sobotnie popołudnie mogli go odwiedzić wszyscy miłośnicy niemieckiej marki. Czekał na nich m.in. symulator wyścigów, konkursy z nagrodami i przede wszystkim modele Audi.
 
Podstawowym założeniem architektonicznym rzeszowskiego salonu Audi Autorud było, aby jego stylistyka odzwierciedlała ducha marki Audi: progresywność, innowacyjność, klarowność stylu oraz precyzyjną technikę. W nowoczesnym wnętrzu na gości czekało 12 samochodów Audi, w tym 9 różnych modeli. Na ciekawych możliwości samochodów niemieckiego producenta czekały auta testowe, w których można było sprawdzić osiągi i komfort prowadzenia. Natomiast poszukujący najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w niemieckich samochodach mieli okazję skorzystać z oferty Audi exclusive, pozwalającej indywidualnie skonfigurować systemy i luksusowe wykończenie.
 
Ogromne zainteresowanie miłośników marki z czterema splecionymi kołami na masce wzbudziła piękna bestia, jak określane jest Audi RS7. Niemałe emocje budziły nowości – Audi A3 Limousine oraz Audi A8. A3 Limousine to kompaktowa limuzyna klasy premium o sportowym charakterze, która jest zupełnie nowym modelem w rodzinie Audi. Natomiast Audi A8 to ekskluzywna, flagowa limuzyna marki, której nowa wersja właśnie wchodzi na rynek. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy