Reklama

Biznes

38-latka podejrzana o zabójstwo mężczyzny. Byli znajomymi

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 17.08.2021
55639_policja
Share
Udostępnij
Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo młodego mężczyzny. W niedzielę, pomiędzy podejrzaną, a 28-latkiem doszło do awantury. W jej trakcie kobieta ugodziła znajomego nożem w szyję. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Prokurator przedstawił 38-latce zarzut zabójstwa. Jest wniosek o tymczasowy areszt.
 
W niedzielę 15 sierpnia, około godz. 14.30, policjanci zostali wezwania na ulicę Jana Olbrachta w Rzeszowie, gdzie miało dojść do ugodzenia nożem mężczyzny. Na miejscu, w domu jednorodzinnym, w którym wynajmowane są pokoje, policjanci znaleźli leżącego mężczyznę. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

28-latek został ugodzony w szyję, najprawdopodobniej nożem. Policjanci ustalili świadków zdarzenia oraz zatrzymali trzy osoby mogące mieć związek ze zdarzeniem. To mężczyźni w wieku 52 i 69 lat oraz 38-letnia znajoma zmarłego. Mężczyźni, w domu, gdzie doszło do zdarzenia, wynajmowali pokoje. Wszyscy byli pijani.

Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, gdzie zostało wszczęte w sprawie śledztwo. Jak ustalono, 38-latka podczas kłótni zadała mężczyźnie cios nożem w szyję. W wyniku odniesionych obrażeń, 28-latek zmarł. Prokurator przedstawił kobiecie zarzut zabójstwa, natomiast mężczyźni zostali przesłuchani w charakterze świadków.
 
We wtorek, prokurator wystąpił z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Rzeszowie o zastosowanie wobec kobiety środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy