Reklama

Biznes

Zamów taxi przez smartfona

Anna Olech
Dodano: 28.03.2013
Hand holding mobile smart phone
Share
Udostępnij
Zamawiając taksówkę w sieci Radio Taxi 191-91 już nie trzeba dzwonić na centralę firmy. Wystarczy skorzystać ze specjalnej aplikacji, ściągnąć ją na swojego smartfona i w ten sposób złożyć zlecenie na kurs.

Radio Taxi 191-91 to pierwsza rzeszowska korporacja, która wprowadza tak innowacyjne rozwiązania wdrażane przez firmę Tiskel. Każdy, kto chciałby w ten sposób skontaktować się z korporacją, musi ściągnąć na swój telefon bezpłatną aplikację Cab4You. Pozwala ona zamawiać kurs bezpośrednio u kierowcy. Po uruchomieniu aplikacji na mapie smartfona pojawia się mapa, na której zaznaczone są najbliższe taksówki. Klient tylko wskazuje miejsce, gdzie ma ona podjechać i przez cały czas może obserwować trasę, jaką taksówka się porusza. Natomiast, gdy pojazd dotrze na wskazane miejsce, otrzymuje informację, że taksówka już czeka. Oczywiście, nadal można zamawiać transport w sposób tradycyjny, dzwoniąc na centralę.
 
 
Aplikacja z jednej strony ułatwia zamawianie kursów, a z drugiej jest niezwykle pomocna w zarządzaniu korporacją. Niestety na razie to rozwiązanie nie pozwala zamawiać w ten sposób taksówek na określoną godzinę. W tej chwili aplikacja działa w systemie Android, ale w przyszłości będzie można ją ściągać również na iOS.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy