Reklama

Biznes

W czwartek II Kongres Profesjonalistów IT w Rzeszowie

Anna Olech
Dodano: 23.09.2014
14940_2677_IMG_8985
Share
Udostępnij
Współczesny biznes bez Internetu? To absolutnie niemożliwe i nawet najwięksi sceptycy muszą przyznać, że sieć daje niebywałe możliwości. Jednak trzeba umiejętnie je wykorzystywać, by nie zostać w tyle za konkurencją. Jak to robić? Na to pytanie odpowiedzą eksperci związani z branżą nowoczesnych technologii, którzy 2 października br. w Hotelu Rzeszów spotkają na II Kongresie Profesjonalistów IT organizowanym przez Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.
 
Już po raz drugi branża ICT (Information and Communication Technology) zgromadzi się w stolicy Podkarpacia. Tegoroczna edycja Kongresu Profesjonalistów IT skupi się wokół praktycznych aspektów wykorzystywania nowoczesnych technologii, które wkroczyły w każdą dziedzinę życia, a szczególnie dobrze sprawdzają się w biznesie. A ponieważ żyjemy w czasach informacji i pracy opartej na wymianie wiedzy, dlatego tak ważne są tutaj odpowiednie narzędzia, którymi są systemy informatyczne. O nowościach w branży i o możliwościach tych systemów właśnie rozmawiać będą uczestnicy II kongresu Profesjonalistów IT. Tak, jak poprzednio, w czasie kongresu wystąpią praktycy biznesu, którzy możliwości nowoczesnych technologii wykorzystują na co dzień w swojej pracy.
 
Będą oni przybliżać trendy w branży, opowiedzą o najnowocześniejszych oprogramowaniach i systemach, dzięki którym można szybciej i efektywniej rozwijać swój biznes. Swoimi spostrzeżeniami i opiniami podzielą się m.in. Anna Sieńko, dyrektor działu usług integracyjnych na Europę Centralną i Wschodnią IBM, Michał Sadowski, założyciel i prezes Brand24 S.A., który na podstawie swoich doświadczeń opowie jak budować i promować biznes w sieci, kwestię internetowego śledzenia przybliży Maciej Zagórski, współzałożyciel Fabryki biznesu, a Wojciech Murzyn skupi się na komunikacji w sprzedaży i obsłudze klienta w branży IT i podpowie, jak rozmawiać z klientami w różnych sytuacjach. 
 
Więcej informacji i szczegółowy program można znaleźć na stronie: 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy