Reklama

Biznes

Działalność komercyjna to nie wszystko. Ich sekret? Tkwi w ludziach!

Materiał Partnera
Dodano: 11.10.2022
67895_testin-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Zaczynali od stołu w dużym pokoju. Posiłkowali się kawami parzonymi przez żony i spali po kilka godzin na dobę. Dziś rynek firm marketingowych na Podkarpaciu ciężko wyobrazić sobie bez Agencji Interaktywnej Testin. Planują huczne obchody 10-lecia istnienia w przyszłym roku i budują zaplecze w Irlandii, by tam otworzyć kolejną filię.

Krzysztof Samborski zaczynał od projektowania i wdrażania prostych stron internetowych. Dziś jego kilkudziesięcioosobowy zespół pracuje nad zaawansowanymi projektami w zakresie sklepów internetowych oraz reklamami w wyszukiwarce. Pozycjonowanie, budowa i promocja stron oraz sklepów internetowych, kampanie w social mediach Agencja Interaktywna Testin promuje firmy nie tylko z Podkarpacia. Ich projekty można zobaczyć m.in. na stronach: McDonald's, vectra.com, upc.pl. Z powodzeniem prowadzi działania dla osób znanych ze świata mediów – Testinowi zaufali m.in. Paweł Deląg, Krystian Herba czy o. Leon Knabit – i podbija rynki zagraniczne: europejskie, amerykańskie, azjatyckie.
 
Działalność komercyjna to nie wszystko. Aby wspierać firmy z Podkarpacia, Krzysztof Samborski założył „Instytut Badań i Rozwoju E-Commerce Testin.pl”, który ma statut Instytucji Otoczenia Biznesu i pomaga przedsiębiorcom w rozwoju. 
 
Każdy rok przynosi nowe wyzwania i kolejne wyróżnienia. Agencja Interaktywna Testin jest doceniana zarówno przez klientów, jak i kapituły liczących się na rynku nagród. Otrzymała wyróżnienie w konkursie Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „firmy małe”. W plebiscycie portalu widoczni.com została wyróżniona jako największa firma na Podkarpaciu w swojej branży. Od początku istnienia wspiera i aktywizuje zawodowo osoby niepełnosprawne – co potwierdza statuetka Lodołamaczy w kategorii „Otwarty Rynek Pracy”. 
 
Są małą, ale rodzinną firmą. W zespole bez wątpienia najważniejsza jest atmosfera, a ludzie zasiadający przy biurkach to przede wszystkim zgrana ekipa. 
– Procedur czy pewnych umiejętności technicznych można się nauczyć – wyjaśnia Krzysztof Samborski, założyciel firmy Testin. – Ale wzajemnej sympatii, zaufania nauczyć się nie da, a to jest podstawą każdego przedsiębiorstwa. Zwłaszcza takiego, które opiera się na kreatywności i kontakcie z człowiekiem. 
 
Silne fundamenty – czyli ekipa złożona z ekspertów i wzajemnie lubiących się ludzi – pozwalają planować kolejne duże przedsięwzięcia i otwarcie filii na terenie Europy. 
– Czas inflacji i odbudowy po pandemii jest trudny dla branży, ale ostatnie miesiące wyraźnie pokazały, że bez Internetu żadna firma nie istnieje. Nigdzie. Dlatego jesteśmy – uśmiecha się Krzysztof Samborski, z nadzieją patrząc w przyszłość.

 
Agencja interaktywna Testin
ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
biuro@testin.pl, +48 533 311 324
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy