Reklama

Biznes

SpotBrowser, rozwiązanie na miarę XXI wieku

Materiał Partnera
Dodano: 05.10.2022
67758_spotbrowser-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Obecna sytuacja na świecie, dynamika, ciągłe zmiany, rozwój nowoczesnych technologii, konsumpcyjność, wymagają bardzo często podejścia do każdego w sposób indywidualny i elastyczny. Dlaczego tak się dzieje i czy jest to możliwe? SpotBrowser dostosowuje rozwiązania w branży nieruchomości do zmieniających się trendów w Polsce, jak również na świecie.
 

Zaspokojenie potrzeb w przestrzeni on-line 

Moment wybuchu pandemii w znacznym stopniu przyczynił się do tego, że wiele firm, jak również Klientów, działała w oparciu o Internet. Nikogo nie dziwi już fakt, że często wolimy korzystać z wielu funkcji online. Zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Wiele branż dostosowało swoje działania do potrzeb Klienta i przeniosło się do sieci. Dzieje się tak również w branży nieruchomości. W jaki sposób najlepiej obsługiwać klientów, zachowując przy tym pełen profesjonalizm i najlepsze narzędzia komunikacyjne? 
 
Kluczowe jest przeniesienie części obsługi Klienta do Internetu. Oglądając ofertę nieruchomości, od razu pojawia się chęć obejrzenia jej oraz zadania pytań, jeśli coś zainteresuje oglądającego. Tę potrzebę rynkową zaspokaja spotbrowser.com.
 
SpotBrowser to serwis internetowy, który umożliwia Agentowi prezentować nieruchomości w sposób najlepiej odzwierciedlający rzeczywistość, czyli w formie wirtualnego spaceru. Dodatkowo wyposażony jest w chat do prowadzenia rozmów, a także możliwość oprowadzania po wirtualnym spacerze. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez serwis Otodom, aż 73% Klientów chce, aby w ofercie znajdował się wirtualny spacer.
 

Co na to Agenci Nieruchomości?

Branża nieruchomości to jedna z nielicznych branż, która nie przeszła transformacji technologicznej. Jednak Klienci biur nieruchomości coraz mocniej naciskają na zmianę i lepsze dostosowanie się do ich oczekiwań. Dlatego od czasu pandemii coraz mocniej widać akceptację i ochotę na zmiany, a co za tym idzie, stosowanie rozwiązań technologicznych, które ułatwią obsługę Klientów w przestrzeni on-line.
 
Strategia działania Pośrednika wykorzystującego wirtualne spacery prowadzi do upragnionej sytuacji WIN-WIN. Jeśli w ogłoszeniu nieruchomości znajduje się wirtualny spacer, klient spokojnie może przespacerować się po nieruchomości na komputerze lub w telefonie, porozmawiać na chacie lub poprosić o oprowadzenie online. W ten sposób sprawdza sobie nieruchomości, które wstępnie wyselekcjonował, a fizycznie decyduje się odwiedzić te, które zweryfikował na wirtualnym spacerze i dopytał o szczegóły Agenta. Agent wykonuje mniej kończących się fiaskiem prezentacji, a co za tym idzie, obsługuje bardziej zainteresowanych klientów, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. 
 

Odpowiedź na potrzeby Klienta 

Jak widać, serwis SpotBrowser odpowiada na oczekiwania Agentów nieruchomości oraz ich Klientów. XXI wiek to dla zaspokajania potrzeb Klientów niezwykle wymagający okres. Dlatego należy precyzyjnie je określać oraz potrafić na nie reagować. Wizualizacja nieruchomości w formie wirtualnego spaceru oraz łatwa komunikacja to fundament nowoczesnej i profesjonalnej kooperacji pomiędzy Agentem nieruchomości a Klientem.
SpotBrowser to najpopularniejsze w Polsce narzędzie do tworzenia wirtualnych spacerów z chatem i prezentacją on-line. Jest Partnerem największych stowarzyszeń i instytucji zrzeszających Pośredników w obrocie nieruchomościami, a także partnerem technologicznym serwisu Otodom w zakresie wirtualnych spacerów.
 
 
Spotbrowser Sp. z o.o.
ul. Towarowa 12/201C, Rzeszów 35-231
e-mail: kontakt@spotbrowser.com
tel.: +48 509 169 965
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy