Reklama

Biznes

Skąd wziąć stronę internetową dobrej jakości?

Materiał Partnera
Dodano: 19.08.2022
66033_biznesistyl.pl-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Strona internetowa jest naszą wizytówką. Dlatego też powinna zachęcać swoim wyglądem, być intuicyjna i przejrzysta. Z tego powodu jej wykonaniem powinien zająć się profesjonalista. Wówczas otrzymamy satysfakcjonujący nas efekt końcowy.

Dlaczego Twoja strona powinna się wyróżniać

W ostatnich czasach rynek e-commerce kwitnie. Wiele osób postanowiło rozpocząć swoją działalność w sieci. Pokazują nam to statystyki, z których jasno wynika, że Polacy przekonali się do zakupów w internecie. Oznacza to jednak, że wirtualna konkurencja jest naprawdę duża. Oczywiście wszystko zależy od naszej branży, natomiast musimy się nastawiać na to, że o klienta przyjdzie nam powalczyć.

Dlatego też nasza strona musi od samego początku wyglądać na w pełni profesjonalną. Osoba, która trafi na nią po raz pierwszy powinna szybko się odnaleźć w nawigowaniu po niej, a także trafić na treści, które ją zaangażują. Często jest tak, że to właśnie pierwszy kontakt jest jedyną szansą na to, że ktoś zostanie na naszej stronie na dłużej. Musimy więc dopilnować, aby faktycznie tak się stało.

Co oferują nam profesjonaliści

Tworzenie stron internetowych warto powierzyć specjaliście. Osobie, która posiada duże doświadczenie, a także jest kreatywna i potrafi dostosować się do oczekiwań klienta. Niektórym może wydawać się, że otrzymają „jedynie” stronę. Oczywiście, niektóre oferty mogą tak wyglądać. Jednak, jeśli postawimy na profesjonalistów, to dostaniemy znacznie więcej. Strony internetowe wysokiej jakości to wizytówka sama w sobie.

Przede wszystkim strona będzie dostosowana nie tylko do komputerów czy laptopów, ale również urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne, ponieważ wiele osób dokonuje zakupów za pośrednictwem telefonów. Dlatego należy pamiętać o ich wygodzie. 

Musimy również wiedzieć, w jaki sposób obsługiwać naszą stronę. Dlatego podczas szukania ofert patrzmy, kto oferuje wdrożenie nas w tym zakresie. To bardzo istotne, ponieważ jeśli będziemy chcieli dodać treści, to musimy potrafić to zrobić. 

Sprawdźmy również, czy jest nam oferowane wsparcie techniczne. Raczej nikt nie oferuje dożywotniego wsparcia, natomiast byłoby dobrze, gdybyśmy przez pierwszych kilka miesięcy mogli bezpłatnie skontaktować się z twórcą strony i poprosić go o wyjaśnienie problematycznej kwestii lub rozwiązanie problemu.

Ile kosztuje strona www?

Tutaj wiele zależy od naszych potrzeb oraz cennika danej osoby. Na pewno musimy liczyć się z wydaniem około tysiąca złotych. Często będzie to jednak większa kwota, ponieważ bardziej rozbudowane strony są zdecydowanie bardziej czasochłonne w tworzeniu. 

Musimy więc zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę potrzebujemy. Czy ma być to jedynie wizytówka naszej działalności, zaawansowany blog, czy może sklep internetowy. W przypadku tego ostatniego wariantu cena będzie zdecydowanie wyższa. Najlepiej będzie, jeśli spiszemy wszystkie swoje potrzeby i przedstawimy je podczas rozmowy z osobą, której chcielibyśmy powierzyć pracę nad stroną. Wówczas wykonawca będzie mógł ustalić, ile pieniędzy weźmie za tego typu usługę. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy