Reklama

Biznes

InternetBeta piąty raz w Rzeszowie

Anna Olech
Dodano: 10.09.2013
7268_beta-3
Share
Udostępnij
Od środy do piątku – wykłady, dyskusje, debaty na wszelkie tematy związane z Internetem i nowymi technologiami. Beta po raz kolejny przyciąga do Rzeszowa kilkaset osób, ekspertów najróżniejszych branż, dla których Internet nie jest tylko zwykłym narzędziem pracy, ani sposobem na spędzenie czasu. 
 
Konferencja InternetBeta, której pomysłodawcą jest Mateusz Tułecki, socjolog buszujący po sieci i okolicach marketingu, w Rzeszowie odbywa się już po raz piąty. Początkowo pomysł zaproszenia w jedno miejsce przedstawicieli różnych branż, którzy mieliby dyskutować na jeden temat, wydawał się szalony. Jednak czas pokazał, że takiego spotkania w Polsce brakowało. Dziś, po sześciu latach, rzeszowska konferencja trafia do kalendarzy uczestników na dobre kilka miesięcy przed. 
 
W tym roku w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej uczestnicy będą się zastanawiać nad możliwościami, jakie dają najnowsze technologie i jak można wykorzystywać w biznesie rozwiązania, które wcale nie powstawały z myślą o tej branży, a dziś otwierają firmom zupełnie nowe możliwości. Pojawią się też m.in. podpowiedzi, jak właściwie prowadzić e-biznes i w czym tkwi tajemnica sukcesu e-sklepu oraz odpowiedź na pytanie: kto zagląda do naszych skrzynek emailowych i jaką cenę płacimy za to jako ich użytkownicy. Wśród prelegentów, których w tym roku będzie ok. 60, znajdą się m.in. Cameran Ashraf z Uniwersytetu Kalifornijskiego, Frederick Mazzella z BlaBlaCar, Monika Jurczyk – OSA, Paweł Sala, Marcin Szeląg, Piotr Wilam, Rafał Han. 

Szczegółowy program znajduje się na stronie: www.internetbeta.pl
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy