Reklama

Biznes

InternetBeta po raz piąty w Rzeszowie

Anna Olech
Dodano: 21.08.2013
6752_internet-beta-2013
Share
Udostępnij
Konferencja InternetBeta na dobre wpisała się w kalendarz wydarzeń związanych z nowymi technologiami i Internetem. Od pięciu lat do Rzeszowa z całej Polski przyjeżdżają przedstawiciele najróżniejszych branż, tylko z pozoru ze sobą niezwiązanych, a w rzeczywistości połączone przez Internet, które wykorzystują w najróżniejszy sposób. Edycja 2013 będzie odbywała się w dniach 11-13 września w podrzeszowskiej Kielnarowej. Jeszcze można się zgłosić, by za kilka tygodni uczestniczyć w tym, ponoć już kultowym, wydarzeniu.
 
Przy każdej kolejnej edycji Bety Mateusz Tułecki tłumaczy dlaczego to właśnie w Rzeszowie zorganizował konferencję o nowych technologiach i Internecie, i dlaczego zaprasza na nie tak różne branże. I każdego roku okazuje się, że to, co miało być słabością tego wydarzenia okazało się jego siłą. Fenomen Bety polega właśnie na tym, że w Rzeszowie uczestnicy w pełni mogą brać udział w spotkaniach, a reprezentując najróżniejsze branże, dają możliwość spojrzenia na najróżniejsze zagadnienia z zupełnie innej strony. Uczestnicy wymieniają się wiedzą, doświadczeniami, dzielą pomysłami, wzajemnie inspirują. Są też wymierne korzyści. – Większość firm, które prezentują się na Becie przyznają, że często jest to kamień milowy w ich rozwoju. Poznają ludzi, których pewnie nigdy by nie poznali, mogą też pokazać, co robią, czym się zajmują, nawiązują kontakty, znajdują partnerów do swoich projektów – mówi Mateusz Tułecki. 
 
InternetBeta to dziś niemalże synonim sukcesu. W ubiegłym roku uczestniczyło w niej ok. 400 osób z całej Polski, swoje prelekcje prezentowało kilkadziesiąt osób. W tym roku inaczej nie będzie. Lista prelegentów jest imponująca, chętnych do ich wysłuchania coraz więcej.
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy