Reklama

Automoto

Na Harleyu-Davidson przez Rzeszów. Za darmo

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 28.07.2022
65344_maszyna
Share
Udostępnij
W najbliższy weekend, 30 i 31 lipca w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów odbędzie się Harley On Tour 2022. Na dwa dni pod salon Harleya zajedzie ciężarówka wypełniona 13 maszynami H-D z bieżącego rocznika, a wśród nich najnowszy produkt firmy – model Harley-Davidson Nightster, którymi będzie można jeździć w ramach bezpłatnych jazd testowych. Konieczna jest rezerwacja telefoniczna lub osobiście w salonie.
 
To wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Harley on Tour to cykl imprez, podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. 

Harley On Tour 2022 w Rzeszowie

To już czwarta edycja imprezy organizowana przez GOC Harley-Davidson Rzeszów. W poprzednich latach podczas każdego weekendu Harley On Tour w Rzeszowie odbywało się kilkaset jazd próbnych. 
 
A to nie wszystkie atrakcje. Przez cały weekend od godz. 10.00 do 18.00 przy salonie GOC będą dostępne: motogrill, lody, a także napoje i przekąski z baru GOC. Imprezie będzie towarzyszył również DJ. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy