Reklama

Poznaj region

Poznaj Region – promuj z nami to, co ciekawe

Redakcja
Dodano: 01.07.2022
Poznaj Region - 750x400px
Share
Udostępnij
 

Tworzymy serwis z najświeższymi informacjami dla turystów

Bieszczady, Beskid Niski, Roztocze, Rzeszów i okolice oraz Dolina Sanu i Wisły – każda z podkarpackich krain ma turystom wiele do zaoferowania. Ale jak odnaleźć to, co najciekawsze, co powstało nowego i warto zobaczyć, posmakować? Tworzymy serwis z najświeższymi informacjami dla turystów. Poznaj Region – to nowy dział na portalu BiznesiStyl.pl, który będzie zajmował się promocją atrakcji turystycznych, ciekawych miejsc oraz lokalnych produktów. Zapraszamy firmy i samorządy do współtworzenia internetowego przewodnika. 

Gdzie uruchamiają kolejne drezyny i powstał hotel ze spa? W jakim miejscu można przespać się w jurcie albo zaparkować kamper? W jakiej restauracji zjemy łemkowskie fuczki? Kto  organizuje kajakowe spływy i w której gminie wytyczono nową trasę rowerową? W podkarpackim raju dla turystów wciąż przybywa ofert i dzieje się coś ciekawego.

Dlatego tworzymy serwis z najświeższymi informacjami o tym, co można zobaczyć i gdzie się zatrzymać. Wzdłuż błękitnego Sanu, wśród karpackich lasów i wzgórz kryją się miejsca z klimatem – pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne, komfortowe hotele i sanatoria. Powstają restauracje i zajazdy. Warto wiedzieć, gdzie się zatrzymać i czego spróbować. Także w mieście. W końcu nawet w trakcie biznesowej delegacji człowiek chce wiedzieć, gdzie na mieście można napić się dobrej kawy czy spróbować kraftowego piwa. Nasz nowy serwis prowadzi do najciekawszych miejsc.

Dział „Poznaj Region” podzieliliśmy na pięć obszarów – podkarpackich krain turystycznych: Bieszczady, Beskid Niski, Roztocze, Dolina Wisły i Sanu oraz Rzeszów i okolice. Wstępem do każdego z nich są rozmowy z przewodnikami i pasjonatami o ulubionych trasach i miejscach, które trzeba lub warto zobaczyć – najważniejszych zabytkach, osobliwościach przyrodniczych i geograficznych, także takich, których nie wymieniają popularne przewodniki.

Do każdej z krain wyruszyli nasi dziennikarze, przywożąc aktualne informacje i zdjęcia. W każdym z działów znajdują się autorskie artykuły – zbliżenia na ciekawe miejsca, rozmowy z ich twórcami, właścicielami, a także gośćmi, którym podkarpackich krajobrazów i gościnności nigdy dość. To cenne podpowiedzi dla tych, którzy chcą tu przyjechać.

Serwis ruszył w czerwcu i będziemy go systematycznie rozbudowywać o nowe informacje. Chcemy również umożliwić innym umieszczanie w nim ofert dla turystów.

Zapraszamy  podmioty związane z turystyką: hotele, gospodarstwa agroturystyczne, restauracje, firmy oferujące lokalne wyroby oraz samorządy, do prezentowania swoich atrakcji.

Stworzyliśmy logo „Poznaj Region” z kodem QR, które będzie służyło wspólnemu promowaniu turystycznej oferty.

Każdy podmiot uczestniczący w tworzeniu serwisu będzie mógł je umieścić na swojej stronie. Natomiast turyści trafiając na znaczek w dowolnym serwisie, będą mogli szukać atrakcji w dowolnej podkarpackiej krainie. Znajdą najświeższe i przydatne informacje.

Poznaj Region – promuj z nami to, co ciekawe!

Zapraszamy do kontaktu: reklama@sagier.pl   tel. +48 501-509-004

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy