Reklama

Ludzie

Katarzyna Cichopek w piątek w Rzeszowie. Na #CSF22

Aneta Gieroń
Dodano: 11.10.2022
67901_kas
Share
Udostępnij
W czwartek w Rzeszowie rozpoczyna się dwudniowy festiwal startupowy – Carpathian Startup Fest 2022. W panelu „Liderki” weźmie udział także Katarzyna Cichopek, właścicielka marki biżuteryjnej „YA”.
 
W tym roku w Rzeszowie druga już edycja Carpathian Startup Fest 2022, które odbędzie się 13-14 października 2022 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim. Na scenach CSF22 wystąpi ponad 80 prelegentów i panelistów, autorytety startupowego świata. Jednym z najważniejszych wydarzeń festiwalu jest konkurs dla startupów, w którym 24 projekty z całej Polski będą walczyć o nagrody pieniężne z łącznej puli ponad 100 000 zł.
 
W  Carpathian Startup Fest 2022 weźmie też udział Katarzyna Cichopek, popularna aktorka serialowa i prezenterka telewizyjna, która opowie o marce osobistej i weźmie udział w debacie „Liderki”, gdzie wystąpią także: Marta Półtorak, prezes Marma Polskie Folie; Katarzyna Kalisz, dyrektor JPB SYSTEME oraz Edyta Stanek, wiceprezes ML System S.A.
 
W CSF22 może wziąć udział każdy, wystarczy się zarejestrować. Sceny Carpathian DEMO DAY, STAGE oraz Startup Law można obserwować za darmo po wcześniejszym zgłoszeniu się pod adresem: https://app.evenea.pl/event/csf22/.
 
Festiwal organizowany jest przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego i Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis”.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy