Reklama

Lifestyle

NAOKO prezentuje całoroczną kolekcję KNITWEAR: esencja trendu “Portuguese girlie”

Źródło: NAOKO
Dodano: 23.02.2024
NAOKO KNITWEAR
NAOKO KNITWEAR
Share
Udostępnij

Kolekcja KNITWEAR marki NAOKO to wyjątkowe swetry, które są nie tylko wyrazem aktualnych trendów, ale także nawiązaniem do tradycji. Całość utrzymana jest w estetyce “portuguese girlie”, która jest esencją niewymuszonej elegancji, kobiecej lekkości i kolorów, przenoszących do malowniczych, portugalskich krajobrazów.  – To odejście od minimalizmu na rzecz ferii kolorów, wzorów, nadruków i tkanin, które sprawiają, że każdy look jest niepowtarzalny mówi Monika Szyndler, właścicielka marki NAOKO.

Kolorowa rewolucja

Najnowsza oferta to prawdziwa kolorowa rewolucja i kwintesencja wiosny skierowana do każdej miłośniczki mody. Inspirujące połączenie ciepłych odcieni zachodzącego słońca, głębokiej zieleni winnic i błękitu oceanu sprawia, że każdy sweter staje się wyjątkową częścią garderoby. Wykonane w małej włoskiej manufakturze swetry NAOKO KNITWEAR charakteryzuje nie tylko miękkość i ciepło, ale także trwałość i odporność w codziennym użytkowaniu.

 – KNITWEAR to więcej niż ubrania.

To zaproszenie do świata, w którym moda spotyka się z pasją, a wszystkie elementy garderoby mogą być sposobem na podkreślenie indywidualności przez cały rok. Nie mam wątpliwości, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie mówi Monika Szyndler, właścicielka marki.

Moda może być piękna i praktyczna

NAOKO KNITWEAR to dowód na to, że moda może być zarówno piękna, jak i praktyczna. Swetry z kolekcji są małymi dziełami sztuki, które łączą w sobie styl, jakość i unikalność. Całość dopełnia specjalnie zaprojektowane kolorowe pudełko, które wniesie do wnętrz NAOKO GIRLS styl “Portuguese girlie”.

Kolekcja KNITWEAR od NAOKO jest już dostępna w sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej marki: www.naoko-store.pl.

Czytaj także: Anna Dereszowska projektuje z AI

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy