Reklama

Lifestyle

KMICE 2019 – Nareszcie kongres dla kobiet na Podkarpaciu!

Materiał partnera
Dodano: 07.10.2019
47278_kongres_2
Share
Udostępnij
2 dni wydarzeń, wyjątkowa 15-minutowa formuła wystąpień, genialnie opracowany program, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym jak i edukacją prozdrowotną – już 11 października w G2A Arenie największy kongres kobiet organizowany przez IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA – czyli druga edycja popularnego na Podkarpaciu Kongresu KMICE.  
 
Dyrektor Edyta Dedek, reprezentująca IP CLINIQ Instytut Piękna i dr Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego MEDYK uroczyście zapraszają na Kongres Kobiet KMICE 2019. 
 
Porozmawiajmy o tym, co ważne… KMICE 2019 to spotkanie kobiet i dla kobiet. Będzie ono wyjątkową okazją do poruszenia najważniejszych dla kobiet tematów, a także do kobiecych spotkań i dyskusji podczas wieczornej Gali, połączonej z uroczystą kolacją, pokazem mody i networkingiem.
 
Kongres Kobiet KMICE 2019  to szansa na poznanie  wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet, których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu.
 
Pierwszy dzień Kongresu KMICE 2019 (piątek) poświęcony będzie wykładom związanym z tematyką duszy, ciała i umysłu. W formule 15-minutowych wystąpień rozmawiać będziemy o nas samych i o tym co dla kobiet w życiu ważne – o poczuciu własnej wartości o samoświadomości. 
 
Wykłady i prezentacje rozpoczniemy od poznania nowej oferty IP CLINIQ, organizatora Kongresu, jaką jest przeszczep włosów metodą FUE – prezentację tę poprowadzi Magdalena Hendzel.  Temat niezwykle ważny zwłaszcza w perspektywie budowania poczucia własnej wartości i samoświadomości, o czym mowa będzie na kolejnych wykładach.
 
O asertywności kobiet, jako drodze do budowania zdrowych relacji w pracy opowie nam blogerka Justyna Pytko a wyjątkowy wykład  „Odnaleźć siebie – odzwierciedlenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego poprzez samoświadomość” poprowadzi Edyty Dedek – dyrektor IP CLINIQ Instytutu Piękna. 
 
Później na scenie stanie certyfikowany coach, znana Podkarpackiej publiczności, właścicielka Mini Brain Academy – Anna Szubert.
 
Następnie będziemy mogli wysłuchać wykładu Doroty Ożóg, trenerki BRIAN TRACY Academy, która zapyta nas „Czy warto być nieidealną”.
 
O tym czy zdrowie wewnętrzne jest pięknem zewnętrznym opowie nam psycholog Katarzyna Gac-Karelus i na sam koniec spotkania uwagę oddamy Sabinie Kamińskiej, Trenerowi Biznesu, która wygłosi wykład  „Zarządzaj tym, co w Tobie najlepsze – doceniaj swoje mocne strony”.
 
Kongresowi towarzyszyć będą Targi branżowe (zarówno w piątek 10 października, jak i w sobotę 11 października), na które również serdecznie zapraszamy.
 
Zapraszamy na stoisko IP CLINIQ INSTYTUTU PIĘKNA – gdzie poznamy nowinki branżowe, najnowsze trendy w kosmetologii, uzyskamy porady, zapoznamy się z wykonywanymi zabiegami i otrzymamy wszelkie interesujące nas wiadomości.
 
Dołącz do nas! Bilety na www.KMICE.pl.
 
Do zobaczenia już  11  i 12 października! 
 
 
Organizator: 
 
IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie powstał w 2018 roku i w krótkim czasie stał się nie tylko miejscem przyjaznym i ciepłym. Oferuje profesjonalną kosmetologię, medycynę estetyczną, chirurgię włosa i chirurgię plastyczną. Profesjonalny zespół kosmetologów i lekarzy tworzy świat idealnego, inteligentnego piękna, przekonując, że prawdziwe piękno tak naprawdę jest w nas samych. Oprócz najwyższej jakości usług Zespół IP CLINIQ organizuje i uczestniczy w ważnych dla kobiet wydarzeniach, organizując od kilku lat m.in. największy na Podkarpaciu Kongres Kobiet KMICE 2019. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy