Reklama

Lifestyle

Świadomi swego piękna – kup kalendarz i pomóż kobietom chorym na raka

Opracowanie Natalia Chrapek
Dodano: 01.02.2019
44088_olearka
Share
Udostępnij
Zmysłowa, buduarowa sceneria i odważne modelki w wydaniu glamour. Instytut Piękna IP Cliniq w Rzeszowie prezentuje sensualne fotografie 12 znanych mieszkańców Podkarpacia. Tak powstał jedyny w swoim rodzaju kalendarz „Świadomi piękna”, a datki ze sprzedaży zostaną przekazane kobietom, które walczą z nowotworem piersi. Koszt jednego egzemplarza 25 zł.  
 
Pomysłodawczynią kampanii „Świadomi piękna” jest Edyta Dedek, dyrektor Instytutu Piękna IP Cliniq w Rzeszowie. Jak podkreśla, kalendarz powstał, by udowodnić, że piękno to nie tylko estetyka, ale radość, spełnienie i przede wszystkim akceptacja samego siebie. 
 
– Można to osiągnąć łącząc dbałość o kondycję fizyczną i wygląd zewnętrzny, ale również  troszcząc się o stan ducha i umysłu. Piękni ludzie świadomie dbają o siebie i świat, który ich otacza. Dzielą się tą niesamowitą energią z innymi. Piękno stanowi esencję ich życia – mówi Edyta Dedek, dyrektor Instytutu Piękna IP Cliniq w Rzeszowie.
 
W kalendarzu można obejrzeć fotografie 12 znanych osób z Rzeszowa. Prezentują swoje sylwetki, m.in. w zmysłowej, koronkowej bieliźnie i odważnych pozach. Wszystko okraszone jest buduarową, sensualną scenerią w wydaniu glamour.  
 

Delfina Przeszłowska-Byjoś oraz Bartłomiej Byjoś. Fot. Archiwum Instytutu Piękna IP Cliniq
 
– Ważne, by zrozumieć, że piękno jest dla każdego. Warto o nie zawalczyć i wyeksponować. Świat jest dość ponury, dobrze jest wiec go nieco rozweselić i nadać mu kolorów. Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego, co warto podkreślić. Wygląd zewnętrzny wpływa  na nasze samopoczucie. Dusza i ciało są ze sobą nierozerwalnie złączone i tylko jako całość stanowią o naszym pięknie – podkreśla Basia Olearka, projektantka mody. 
 
Kalendarzowy styczeń rozpoczyna Konrad Poźniak, rzeszowski model. Luty to miesiąc Delfiny Przeszłowskiej- Byjoś oraz Bartłomieja Byjośa, duetu akrobatycznego. Marzec należy do Beaty Czekańskiej, finalistki Miss Earth Poland 2018. Kwietniową kartę kalendarza zdobi podobizna Karoliny Dańczyszyn, inspicjentki w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej. Maj to piękno w wydaniu Klaudii Pustkowskiej, finalistki Miss Polski 2018. Na czerwcowej okładce rozgościła się Małgorzata Tarnawska z butiku „Kobiecowo”. Lipiec należy do modelki Olhy. W sierpniu zachwyca Edyta Dedek, dyrektor Instytutu Piękna IP Cliniq. Wrześniowa fotografia przedstawia Sylwestra Stabryłę, malarza i grafika. Październik to czas Delfiny Przeszłowskiej- Byjoś, akrobatki. Listopad ma piękną twarzą Basi Olearki, projektantka mody. Rok zamyka grudzień z Dagny Ciporą, aktorką i wokalistką z Teatru im. Wandy Siemaszkowej. 
 
– Dzisiaj wiele osób ma problem z akceptacją siebie samego. Dzięki sesjom w kalendarzu, chcemy im uzmysłowić, że najważniejsze są nasze relacje, emocje i pozytywne nastawienie do życia. Jeśli poukładamy sobie to wszystko w głowie, poczujemy się piękniejsi i po prostu szczęśliwsi. Każdy z nas może czuć się piękny, musi w to tylko uwierzyć – dodaje Bartłomiej Byjoś, akrobata. 
 

Sylwester Stabryła. Fot. Archiwum Instytutu Piękna IP Cliniq
 
Pieniądze zebrane ze sprzedaży kalendarzy zostaną przekazane „Rzeszowskiemu Klubowi Amazonek”. To stowarzyszenie, które wspiera i rehabilituje kobiety zmagające się z nowotworem piersi w różnym stadium.  Przygotowuje je do walki z chorobą, poprzez różne prelekcje i rehabilitacje. Członkowie stowarzyszenia udowadniają kobietom, że piękno tkwi w każdej z nich, bez względu na chorobę. 
 
Kalendarze dostępne są w placówkach Centrum Medycznego Medyk na terenie całego Podkarpacia. Można je też nabyć w recepcji IP Cliniq przy al. Rejtana 53. Koszt jednego egzemplarza to 25 zł. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy