Reklama

Lifestyle

Wkrótce w Rzeszowie największy Kongres prozdrowotny

Materiał partnera
Dodano: 11.10.2018
41408_glh
Share
Udostępnij

Celem Kongresu jest edukacja Kobiet w zakresie świadomej pielęgnacji własnego ciała, jako istotnego elementu w dążeniu do pełnej realizacji stawianych przez siebie priorytetów. A także dostrzeżenie, że rzeczywiste piękno jest w Nas samych.

Organizatorzy Kongresu pragną, aby spotkanie Kobiet stało się dla Nich inspiracją do wymiany doświadczeń i nawiązania szerokich kontaktów w dziedzinach: chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii, wizażu.

„Naszym zamiarem jest, aby projekt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń dedykowanych Kobietom w Rzeszowie – uzupełnia Edyta Dedek – dyrektor komitetu organizacyjnego KMICE, dyrektor IP CLINIQ w Rzeszowie. Adresatem eventu są Panie, które odczuwają potrzebę minimalnej korekty własnego ciała lub jego dogłębnej metamorfozy w wyżej wymienionych dyscyplinach” – dodaje Karina Guzek-Buk, dyrektor operacyjna projektu.

Zainteresowane tą tematyką osoby będą miały możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji ze specjalistami, zapisania się na zabiegi ze specjalną zniżką, zbadania stanu swojej skóry, rywalizacji w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. „Ponadto w trakcie wydarzenia każda z Pań wykona bezpłatnie, w ramach posiadanego biletu, analizę składu ciała – dzięki czemu pozna ilość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie oraz swój wiek metaboliczny” – przekonuje Mateusz Rutkowski, dyrektor operacyjny projektu.

Obecny podczas wydarzenia trycholog bezpłatnie skonsultuje Panie w zakresie struktury włosa – podając informację o przesuszeniu, powodach wypadania czy rozdwojenia. Dzięki indywidualnym poradom artystów make up-u, nasze uczestniczki dowiedzą się co poprawić w codziennym wizerunku. Eksperci brafittingu pomogą dobrać odpowiednią bieliznę do nawet najtrudniejszych biustów.

Dużą niespodzianką jest to, że Kobiety podczas Kongresu będą mogły wykonać … próbny tatuaż. Dodatkowo kosmetolodzy IP Cliniq przeprowadzą pokazowe zabiegi na endermologi LPG Alliance, Termolifting Zaffiro z 200, komputerowe badanie skóry, wyszczuplające z Aroha, udzielą pełnej informacji na temat zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych.

Najważniejszym punktem w programie będą bezpłatne konsultacje przeprowadzane przez lekarzy IP CLINIQ z zakresu medycyny estycznej tj wypełniaczy, volumetri, usuwania zmarszczek,mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, laseroterapii.

W programie zaplanowano warsztaty fotografowania i pozowania – pod nazwą: „Jak wykonać zdjęcie glamour”. Dodatkowym atutem tegoż Kongresu będzie możliwość przeprowadzenia rozmowy z psychologiem na tematy nurtujące współczesną Kobietę.

W piątkowy wieczór, po 1-wszym dniu Kongresu, Organizatorzy zapraszają o godz. 19:30 na wyjątkową Galę w Hotelu Bristol, podczas której po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się pokaz mody kolekcji Anety Kręglickiej x L’AV. Niecodziennym atutem tego pokazu jest to, że kolekcje zaprezentują kobiety z grupy 31+ Zespołu Tanecznego Iskierka, aby podkreślić jej unikatowy charakter dostępny dla każdej kobiety o każdym rozmiarze i kształcie. Pokaz mody poprzedzi widowiskowy, autorski pokaz bielizny, a na zakończenie tego show pojawi się uczestniczka wielkiej Metamorfozy, która przeszła operację plastyczną piersi.

Bilety i szczegółowy plan spotkania na KMICE.pl oraz na Evenea, zapraszamy.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy