Reklama

Lifestyle

Piękna twarz i zdrowa skóra bez rozszerzonych naczynek

PROMOCJA
Dodano: 03.03.2016
Marilyn - ikona wpisu
Share
Udostępnij
Rozszerzone naczynia krwionośne na policzkach, brodzie oraz w okolicy nosa, to uporczywy problem wielu kobiet, dotykający także mężczyzn. Na pewno nie dodają urody, a co gorsze, mogą mieć przykre konsekwencje zdrowotne. Dlatego najważniejsze przy rozszerzonych naczyniach krwionośnych jest rozważanie, nie czy je usuwać, ale jak to zrobić najskuteczniej. Ultraszybkie fale radiowe wykorzystywane w Gabinecie Kosmetycznym Marilyn w Rzeszowie gwarantują znakomite efekty. Ich działanie polega na wykorzystaniu zjawiska mikroeksplozji, które w sposób prawie nieinwazyjny niszczy strukturę drobnych, rozszerzonych naczyń bez wkłuwania igieł, prawie bez bólu i dając lepsze efekty niż w dotychczasowych stosowanych metodach. Wczesna wiosna i późna jesień to najlepszy też czas na zamykanie rozszerzonych naczynek.

Problem pojawia się zwykle między 20. a 30. rokiem życia – tłumaczy właścicielka Gabinetu Kosmetycznego Marilyn.  – Naczynia krwionośne pękają pod wpływem ciśnienia krwi, rozszerzają się i są bardziej widoczne tworząc tzw. "pajączki". Teleangiektazje to poważny problem estetyczny i medyczny o podłożu genetycznym, a który może się nasilać przy złych nawykach żywieniowych, stresie i nadmiernej ekspozycji na słońce lub mróz. Pozostawione same sobie mogą doprowadzić do przewlekłego schorzenia, jakim jest trądzik różowaty. W przypadku kobiet możliwe jest co prawda "ukrywanie" rozszerzonych naczynek pod makijażem, co jednak jest iluzorycznym działaniem, które jeszcze może nasilić defekt. Mężczyźni zaś mogą być narażenie na dużo ostrzejszy przebieg powstawania "pajączków", które występują u nich na dużej powierzchni skóry twarzy. 
 
Rozwiązaniem problemu może być wykorzystanie ultraszybkich fal radiowych, która to metoda uważana jest obecnie za jedną z najskuteczniejszych do usuwania naczynek na twarzy i górnej części ciała zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. 
 
– Wykorzystujemy w gabinecie nowoczesne urządzenie do radiofrekwencji, które w sposób prawie nieinwazyjny niszczy strukturę drobnych rozszerzonych naczyń bez wkłuwania igieł – mówi właścicielka Gabinetu Kosmetycznego Marilyn.  – Czas zabiegu zależy od ilości naczynek. Niekiedy zamknięcie pojedynczych naczynek trwa zaledwie kilka sekund. Na dużych powierzchniach skóry, z mocno popękanymi naczynkami zabieg może trwać do 45 minut. Jeśli istnieje  potrzeba, zamykanie planowane  jest na kilka wizyt.  Zabieg jest absolutnie bezpieczny i prawie bezbolesny, który najlepiej wykonywać wczesną wiosną i późną jesienią. 
 
Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg, by przywrócić skórze prawidłowy wygląd. Jeśli konieczna jest jego powtórzenie, to odbywa się zwykle od 14 dni do 30 dni od pierwszego zamknięcia "pajączków". Koszty zabiegu zależą do ilości rozszerzonych naczynek.  Usługa zamykania do 10 minut kosztuje 150 zł, do 45 minut 400 – 500 zł, jeden zaś "pajączek" 50 zł . Do tego doliczyć  trzeba jeszcze 20 zł za konsultację kwalifikującą do zabiegu. Ta jest niezbędna, bo nie każdy kwalifikuje się do wspomnianego zabiegu. Wśród przeciwwskazań są m.in.: przebyte nowotwory, ciąża, otwarte rany, hemofilia, zakrzepowe zapalenie żył, epilepsja, rozrusznik serca i zastawki oraz metalowe implanty, przyjmowanie leków na krzepnięcie lub rozrzedzenie krwi, przyjmowanie doustnie lub miejscowo leków/preparatów zawierających izotretynoinę oraz spożywanie i stosowanie 24h przed i po zabiegu: alkoholu oraz kosmetyków z kwasami i retinolem.
 
Gabinet Kosmetyczny Marilyn
ul. Mickiewicza 5, Rzeszów
tel.: 602 128 289
F/GabinetKosmetycznyMarilyn
 


Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy