Reklama

Lifestyle

Ekluzywne naczynia jednorazowe jako ślubna zastawa

materiał partnera
Dodano: 11.07.2022
65016_kubeczki-biale-z-rantem-zlotym
Share
Udostępnij
Odpowiedni czas na ślub jest niezależnie od pory roku. Wiele par jednak decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w miesiącach letnich. Wówczas można zorganizować przyjęcie weselne w plenerze. Z pewnością użyteczne będą wtedy naczynia jednorazowe.
 
Ślub w stylu boho
Ogromną popularnością wśród młodych par cieszą się śluby i wesela w stylu boho. Powrót do natury, przyrody. Kolory zieleni, żółci, brązu. Wyplatane makramowe ozdoby i inne sprawiają, że jest to klimat sielskości. Goście mogą poczuć się nieco jak w dawnych czasach, kiedy codzienny pęd był czymś mało znanym. W takim klimacie naczynia jednorazowe sprawdzą się znakomicie. Dzięki dekoracjom z polnych kwiatów, papierowych obrusów i takiej też zastawy, ze wszystkich zejdzie stres i poczują swobodę działania. Mało gustownym dodatkiem byłyby wtedy szklane naczynia. Dzięki utrzymaniu takiego lekkiego tonu, nie umniejszamy randze wesela, a możemy być pewni, że te chwile także pięknie zapadną w naszej pamięci i na wywołanych zdjęciach.
 
Naczynia jednorazowe – wiele wzorów i kolorów
Już dawno minęły czasy, kiedy jednorazowe naczynia kojarzyły nam się z papierową bielą. Obecnie, dzięki mnogości kolorów i wykonanych na nich wzorów, praktycznie nie ma osoby, która nie znalazłaby odpowiedniego dla siebie asortymentu. Wśród naczyń jednorazowych możemy wyróżnić te wykonane z plastiku i papieru. Jeśli nie obce nam zapędy ekologiczne, możemy wybierać wśród szerokiej gamy produktów drugiego tworzywa. Aktualnie możemy zakupić nawet kieliszki do wina w białym, czy czarnym kolorze. Nie znając ich wykonania, trudno na pierwszy rzut oka zorientować się, że są to naczynia jednorazowe. Kieliszki, szklanki, talerzyki, kubeczki – to wszystko sprawia, że nasze przyjęcie weselne może być utrzymane w naprawdę gustownej kolorystyce i nie będzie problemu ze sprzątaniem.
 
Metaliczne kubeczki i drewniane sztućce
Naczynia jednorazowe to nie białe talerzyki, czy tacki. To także metalowe kubeczki oraz drewniane sztućce. Sami doskonale pamiętamy z różnych imprez, że plastikowe widelce, czy noże, raczej miały problem z przetrwaniem czasu przy krojeniu dań. Dzięki zakupieniu ich drewnianych odpowiedników, taka sytuacja już nigdy nie będzie miała miejsca. Talerzyki w formie gwiazdek sprawią, że weselni goście będą zachwyceni stworzonym przez młodą parę klimatem przyjęcia. Dzięki różnym kształtom i kolorom, możemy stworzyć piękną uroczystość, na której naczynia jednorazowe odegrają ważną dekoracyjną rolę. Goście nie poczują się rozczarowani, ponieważ prezentują się one naprawdę gustownie.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy