Reklama

Lifestyle

Trendy w modzie męskiej

materiał partnera
Dodano: 22.03.2022
61379_pexels-andrea-piacquadio-842811
Share
Udostępnij
Mogłoby się wydawać, że moda męska nie zmienia się tak dynamicznie jak kobieca, ale szczególnie w sektorze dodatków widać, że panowie coraz świadomiej dopasowują różne elementy garderoby, kreują swój styl, chcą być na topie. W efekcie nie wystarczy jeden zegarek do wszystkiego, bo różne okazje czy kreacje wymagają innych dodatków. I choć dzielimy styl na oficjalny i nieoficjalny, to jednak możliwości w wyborze mamy nieco większe. Wystarczy spojrzeć na zegarki Citizen męskie, by dostrzec, że możliwości na rynku jest dużo.
 
Nowoczesne technologie dla każdego
 
Wielką rewolucją na rynku stały się smartwatche. Królują w trendach i na nadgarstkach od kilku lat, zmieniają sposób myślenia o technologii, zarządzania czasem oraz świetnie wpisują się w sportowe aktywności. Oczywiście ten rodzaj dodatków dostępny jest obecnie w bardzo różnych wariantach, a liczne funkcje sprawiają, że wiele osób chętnie inwestuje w smartwatche dla siebie czy dla dzieci. Zegarek staje się dzięki temu przedłużeniem komputera czy smartfona, doskonałą motywacją oraz sposobem na analizę podstawowych parametrów organizmu. Trudno takich możliwości nie docenić.
 
Szlachetny design
 
Do mody w wielkim stylu powróciły bransolety. Zegarki Citizen męskie z takim właśnie rodzajem mocowania cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród panów. Ta moda jest niewątpliwie związana z ewolucją w trendach. Obecnie stawiamy bardziej na luz, a pandemia i home office nieco zweryfikowały konieczność sięgania po eleganckie czy luksusowe dodatki tak charakterystyczne dla biurowego dress codu. Można więc oczekiwać, że stawianie na większy luz przełoży się jeszcze bardziej na branżę, a także pozwoli podkreślić kreatywność. Niezmiennie oczywiście zegarki Citizen męskie ze skórzanymi paskami będą się kojarzyć z elegancją, klasyką oraz formalnymi spotkaniami. Są więc niezastąpione do garniturów. Bransoleta pozwala natomiast podkreślić mniej zobowiązujące okazje i rewelacyjnie będzie pasować do jeansów, sportowych butów, swetra czy bluzy.
 
Bardzo ciekawym trendem jest również łączenie w bransolecie ogniw o różnych kolorach czy wielkościach. Tego typu dodatek będzie przyciągać uwagę i sprawi, że na nadgarstku pojawi się oryginalny detal. Warto również zwrócić uwagę na bransolety typu mesh. Są niezwykle trwałe, zachwycają świetlistym jasnym połyskiem oraz mocnym splotem. To najlepsza realizacja tak modnych ostatnio stylizacji na pograniczu elegancji i sportowego luzu. Oczywiście tego typu dodatek będzie bardzo praktyczny oraz efektowny. A wybierając zegarki Citizen męskie, właśnie o ten brak kompromisu chodzi. Całość ma pasować doskonale.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy