Reklama

Lifestyle

Marka Sinsay wchodzi do CH Plaza Rzeszów

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 24.02.2021
52755_sinsay
Share
Udostępnij
Najpóźniej do wakacji w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów powstanie jeden z największych na Podkarpaciu salonów marki Sinsay z ofertą dla nastolatek, młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci.
 
Mimo pandemii koronawirusa w Centrum otwartych zostało kilka nowych sklepów z różnych segmentów. – To świadczy o tym, że nasze pomysły i rozwiązania trafiają w gusta i potrzeby klientów oraz najemców – mówi Richard Keen, Managing Director w Keen Property Managment.

 – Kolejną nowością jest jeden z największych sklepów marki Sinsay na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmie powierzchnię bliską 1000 m kw. Otwarcie planowane jest w okresie wakacji 2021 r. – dodaje Richard Keen.

Jest to marka odpowiadająca na potrzeby nastolatek, młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. Trafia w gusta młodych klientek, które chcą wyglądać modnie nie tylko w szkole, ale też na imprezie. Marka posiada szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych oraz elementy wyposażenia wnętrz.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy