Reklama

Kraków

„Małopolski Tele-Anioł 2.0” – wydłużenie naboru Partnerów

malopolska.pl / SŁ
Dodano: 25.10.2023
Fot. malopolska.pl
Fot. malopolska.pl
Share
Udostępnij

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o zwiększeniu dofinansowania projektu „Małopolski Tele-Anioł 2.0”. W związku z tym wydłużono okres składania ofert współpracy do 14.11.2023 roku w ramach otwartego Konkursu na Partnera/ów do wspólnej realizacji projektu.

Powyższe zmiany pozwolą Oferentom na bardziej elastyczne opracowanie koncepcji realizacji zadań i budżetu, czego pozytywne efekty odczują przyszli uczestnicy.

Małopolski Tele-Anioł to program realizowany od wielu lat. Jest wysoko oceniany i społecznie oczekiwany. Poprzednia edycja wskazała nam kolejne wyzwania, takie jak potrzeba pomocy dla opiekunów, czy świadczenia telemedyczne – mówi wicemarszałek Łukasz Smółka.

„Małopolski Tele-Anioł 2.0” został wpisany w Strategię Rozwoju Województwa „Małopolska 2030” i mieści się w zakresie działania 6.23 Włączenie społeczne – projekty Województwa Małopolskiego Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. W ramach projektu wsparcie teleopiekuńcze otrzyma 8 000 osób, a dodatkowe usługi opiekuńcze i sąsiedzkie 2 500 z nich. Zakres świadczeń został uzupełniony o opiekę wytchnieniową oraz pilotaż usług telemedycznych.

Nabór Partnerów w ramach projektu prowadzony jest w terminie od 04.10.2023 roku do 14.11.2023 roku.

Szczegółowe informacje dla Oferentów wraz z regulaminem dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Informacja prasowa: malopolska.pl

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy