Reklama

Kraków

Ruszył projekt „Kobiety w biznesie”

krakow.pl / SŁ
Dodano: 03.03.2024
Fot. materiały prasowe
/ krakow.pl
Fot. materiały prasowe / krakow.pl
Share
Udostępnij

„Kobiety w biznesie” to nowa inicjatywa, która jest skierowana do kobiet spełniających się w pracy na etatach, kobiet prowadzących działalność nierejestrowaną, liderek biznesu oraz kobiet biznesu prowadzących własne firmy.

Celem projektu „Kobiety w biznesie” jest wzmacnianie pozycji kobiet w biznesie, promocja ich sylwetek oraz biznesów, a także pomoc w budowaniu silnych marek. Dajemy możliwość zaprezentowania siebie w roli ekspertki lub swojego biznesu na łamach portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl” – podkreśla Renata Zielezińska, pomysłodawczyni akcji oraz redaktor prowadząca portal biznesowy polecanybiznes.pl.

Czym jest projekt „Kobiety w biznesie”?

Projekt „Kobiety w biznesie” to:

  • Promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz szeroko pojęta wymiana doświadczeń, a także możliwość nawiązywania relacji biznesowych
  • Przestrzeń dedykowana przedsiębiorczym kobietom do prezentacji swoich biznesów
  • Sieć przedsiębiorczych kobiet – inteligentnych, pełnych pasji, prowadzących własne biznesy
  • Akcja dla Polek, które rozwijają swoje firmy lub imperia biznesowe w kraju oraz poza jego granicami
  • Miejsce odpowiednie dla liderek biznesu
  • Idealna przestrzeń dla kobiet prowadzących biznes w mieście czy biznes na wsi, biznes regionalny, biznes lokalny, biznes ogólnopolski, biznes w Europie czy na świecie, a także tych zarządzających własnymi firmami, prowadzących działalność nierejestrowaną oraz z pasją i zaangażowaniem pracujących na etatach.

Wsparcie dla kobiet biznesu

Poprzez projekt „Kobiety w biznesie” chcemy wspierać polskie przedsiębiorczynie, które pragną rozwijać swoje biznesy niezależnie od rodzaju działalności, wieku czy branży. Do udziału w nim zapraszamy właścicielki firm, liderki biznesu, kobiety spełniające się w pracy na etacie, przedsiębiorcze mamy prowadzące tzw. małe biznesy, panie prowadzące działalność nierejestrowaną. Chcemy pokazać twoją firmę światu. Wystarczy opisać historię swojego biznesu, w której opowiesz, czym się zajmujesz i jak budujesz swój biznes. Zaprezentuj się, najlepiej jak potrafisz i nie zapomnij pochwalić się sukcesami, nagrodami czy wyróżnieniami – zaprasza Renata Zielezińska.

Zaprezentuj swój biznes

Akcja trwać będzie przez cały rok. Szczegóły dotyczące zgłoszeń na stronie internetowej polecanybiznes.pl.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy