Reklama

Kraków

O zarządzaniu nieruchomościami! Pierwszy taki kongres w Krakowie

Źródło: krakow.pl
Dodano: 06.11.2023
Zdjęcie: krakow.pl / materiały prasowe
Zdjęcie: krakow.pl / materiały prasowe
Share
Udostępnij

Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości odbędzie się 1 grudnia i będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w Krakowie. W programie zaplanowano wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Przedstawiciele miasta podzielą się wiedzą na temat prac budowlanych w obiektach objętych ochroną konserwatorską. By dołączyć do wydarzenia, wystarczy zarejestrować się online.

Kongres jest adresowany do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

Poruszymy ważne kwestie mieszkaniowe

Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. nowe obowiązki wynikające z wprowadzenia świadectw charakterystyki energetycznej budynku, kwestie związane z obowiązkiem udostępnienia lokalu w związku z remontem lub przeglądem okresowym. Specjaliści opowiedzą także, jak rozliczyć dostawy ciepła we wspólnocie mieszkaniowej i zmodernizować lub wymienić windę w budynku. Nie zabraknie debaty, podczas której poruszony zostanie problem konieczności uregulowania rynku najmu krótkoterminowego.

Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości stwarza przestrzeń do dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach warto zapoznać się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych oraz otrzymać bezpłatny egzemplarz miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”.

Zarejestruj się

Kongres odbędzie się 1 grudnia w auli głównej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Zarejestruj się na wydarzenie na STRONIE kongresu.

Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” – spółka Municipium SA oraz miasto Kraków.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy