Reklama

Kraków

Małopolska na Gitex Global 2023

Źródło informacji: businessinmalopolska.pl
Dodano: 01.11.2023
Zdjęcie: businessinmalopolska.pl/
Zdjęcie: businessinmalopolska.pl/\
Share
Udostępnij

Już po raz trzeci Business in Małopolska uczestniczyło w GITEX GLOBAL. W tym prestiżowym wydarzeniu, określanym przez ekspertów branży ITC/IT jako najważniejsze na Bliskim Wschodzie.

Targi Gitex Global to wystawcy i odwiedzający z ponad 180 krajów, m.in.: Włoch, Indii, Brazylii, Bahrajnu, Arabii Saudyjskiej, Korei, Japonii, Francji Serbii, Szwecji i wielu innych. Co roku skupiają przedstawicieli biznesu, instytucji państwowych oraz instytucje otoczenia biznesu. Wyróżniają się intensywnym networkingiem, który często owocuje w przyszłości intratnymi kontraktami opartymi przede wszystkim o nawiązane tutaj relacje, które odgrywają ogromna rolę ze względu na różnice kulturowe.

Stoisko gospodarcze regionu było usytuowane w jednej z najczęściej uczęszczanych hal – hali nr 2 Dubai World Trade Centre w obrębie polskiego pawilonu. Taka lokalizacja pozwoliła na prowadzenie efektywnych rozmów biznesowych, które w dłuższej perspektywie mogą otworzyć rynki w tej części świata.

Oprócz Business in Małopolska w Targach uczestniczyły małopolskie firmy: Evoila Poland, Railwaymen, Randlab, SEEDiA, WEARFITS.

Wśród licznych gości odwiedzających nasze stoisko był Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pan Jakub Sławek.
Podczas spotkania z Panem Ambasadorem, obecni na targach przedsiębiorcy, mieli okazję do krótkiej prezentacji swoich firm. Zwracając uwagę na dobre stosunki między Polską a ZEA, Ambasador zachęcił małopolskich przedsiębiorców do działań biznesowych w tej części świata. Padło również wiele interesujących informacji dotyczących sposobów i możliwości prowadzenia biznesu na Bliskim Wschodzie.

Obecność na targach w Dubaju była możliwa dzięki realizowanemu w Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. projektowi “Power Up Your Business In Małopolska 2”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy