Reklama

Dom

Jak system zabezpieczenia domu wybrać?

Artykuł sponsorowany
Dodano: 28.02.2017
31403_glowne
Share
Udostępnij

Wynająć ochronę? Poprosić sąsiada o przypilnowanie domu? A może zainwestować w monitoring? Jak zabezpieczyć dom, by był on dobrze ochroniony? Na te pytania odpowiemy już teraz, by pokazać Państwu, że zabezpieczenie domu wcale nie musi oznaczać kosztownych rozwiązań, bądź wątpliwych praktyk.

Wynajęcie ochrony to bardzo duży koszt. Co prawda daje ona zabezpieczenie w pełni, jednak nie łudźmy się – co jeśli nie dojedzie na czas? Co jeśli nie ochroni naszego domu, bo złodziej będzie szybszy? Ten rodzaj zabezpieczenia rodzi wątpliwość. A może poprosić sąsiada? Można, jednak on nie przypilnuje naszego domu tak, jak my sami. Sprytny złodziej przechytrzy wszystko. Jest jednak jeden system, którego nie da rady – to monitoring – https://www.montersi.pl/telewizja-przemyslowa

System monitoringu w domu, to nic innego jak własna telewizja, nadawana z domu. Nawet jeśli złodziej wejdzie do Twojego domu, ty i tak widzisz kto to jest i co robi. Jednakże aby monitoring miał sens, musi posiadać pewne cechy. Dobry monitoring to taki, który zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo, wysoką jakość obrazu, daje pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w domu. Rodzajów monitoringów jest wiele, tylko który wybrać?

Jednym z najlepiej sprawdzonych jest monitoring IP – https://www.montersi.pl/monitoring-ip . Daje on nam pełne zabezpieczenie przede wszystkim dlatego, iż możemy zintegrować go z innym zabezpieczeniem, takim jak alarm. Gdy ktoś wkrada się do Twojego domu, bądź ogródka, alarm daje znać. Inną zaletą monitoringi IP jest wysoka jakość obrazu – łatwiej nam zidentyfikować złodzieja, ponieważ mamy pełną masę szczegółów, których zwykła kamera by nie zarejestrowała. Kolor butów, znamię na policzku itd. To wszystko zapewnić może tylko wysokiej jakości kamera. Aż w końcu dochodzimy do najważniejszej zalety, która przyda nam się podczas wyjazdu. Możliwość monitoringu online. Jesteś na wakacjach i możesz zobaczyć, co obecnie dzieje się w Twoim domu. W momencie, gdy ktoś wejdzie do niego, ty automatycznie dostajesz powiadomienie.

Systemy monitorowe IP to rozwiązanie najwyższej jakości. Nie jest ono najtańsze, jak na przykład kamery analogowe, jednak jest precyzyjniejsze. Za pomocą sieci LAN daje nam możliwość obserwowania na żywo, nagrywania i zmieniania parametrów, nawet z drugiego końca świata. Aby ułatwić obsługę, mają Państwo dostęp do specjalnych aplikacji i programów, za pomocą których szybko i sprawnie zobaczą Państwo wnętrze domu czy biura. Jeśli chcą Państwo więcej dowiedzieć się na temat zabezpieczeń domu, za pomocą monitoringu, zapraszamy na www.montersi.pl, gdzie pomożemy dobrać odpowiedni system, dla Państwa potrzeb.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy