Reklama

Dom

Smakowite kolory lata na stałe w twoim domu

materiał promocyjny
Dodano: 05.08.2013
6219_Quebec_Vivi_oran_Cmielow
Share
Udostępnij
Oranż zachodzącego słońca, zieleń lasu i lazur wód to kolory naszych wakacji. Dlaczego nie zachować tych barw na dłużej? No właśnie. Piękna purpura, albo pomarańcz na ścianach w salonie, a w kuchni filiżanki w kolorze pistacjowych lodów, to nam pomoże zachować wspomnienie lata przez cały rok. A jak „soczyście” zmieni się nasz dom i humor.
 
Biała, w kolorze ecru, co najwyżej pastelowa, taka zastawa porcelanowa króluje w naszych domach. Ale czy warto być aż tak konserwatywnym, zwłaszcza tam, gdzie odrobina szaleństwa wniesie tyle radości w życie i piękna w nasze wnętrza, bez uszczerbku na honorze pani domu?! W dodatku zaskoczenie w oczach naszych gości, bezcenne.
 
Porcelana mieniąca się kolorami lata, to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy szukają sposobów na oczarowanie gości. Kolorowe dekoracje na szlachetnej porcelanie szczególnie trafiają w gusta osób młodych, które lubią eksperymentować stylami, łączyć klasykę z nowoczesnością – twierdzi Joanna Niedziela, ekspert z Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.
 
Eksperymentować warto tym bardziej, że nowe kolekcje naczyń kuszą nie tylko pięknym kolorem, ale i nietypowym kształtem przypominającym mydlaną bańkę. A że tego lata królują wyrazistość i odważne kontrasty, domowe wnętrza aż proszą, by wyglądać jak soczysta pomarańcza, kuszący, różowy arbuz albo odważny, żółty melon.
 
We wnętrzach skierowanych na wschód i południe, w których nie brakuje promieni słonecznych, najlepiej sprawdzą się głębokie i intensywne barwy, na przykład: turkus, purpura, pomarańcz lub czerwień. Zaprowadzą one w pomieszczeniu nowoczesny styl.
 
Lokatorzy zamieszkujący pokoje zwrócone na północ i zachód, o słabym naświetleniu, powinni postawić na jasne i pastelowe barwy, na przykład odcienie żółci, które ocieplą wnętrze. Ich zadaniem jest także optyczne powiększenie pomieszczenia. Wybierając kolor, należy również wziąć pod uwagę funkcje pokoi. W sypialni sprawdzą się barwy pastelowe oraz ciepłe, nadające wnętrzu przytulny i intymny charakter.
 

Duży wybór elementów wystroju kuchni znajdziesz w sklepie HELIOS

ul. Przemysłowa 14, 35-105 Rzeszów,
tel./fax. +48 17 862-91-92, +48 17 862-88-93, +48 17 854-42-24
 
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-17:00, sobota 8:00-13:00
 
 
Odwiedź stronę i sklep internetowy na: www.helios-szklo.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy