Reklama

Dom

Salon Łazienek, Kuchni i Aranżacji Wnętrz na targach EXPO DOM!

Alina Bosak
Dodano: 26.11.2019
48474_tbv3
Share
Udostępnij
Największa impreza wystawiennicza na Podkarpaciu – targi EXPO DOM – odbędzie się w Rzeszowie 6-8 marca 2020 roku. Jubileuszowa edycja to trzy uzupełniające się wydarzenia: Salon Łazienek, Kuchni i Aranżacji Wnętrz; Targi Nieruchomości oraz Targi Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych. Około 250 wystawców umożliwi pełny przegląd ofert każdemu, kto buduje i urządza dom czy mieszkanie. 3 dni targów to dla tysięcy zwiedzających także okazja skorzystania ze strefy porad architektów i inżynierów. Imprezie towarzyszy również III edycja Kongresu SMART PROJECT, BUILDING & CITY oraz takie nowości, jak branżowe szkolenia oraz spotkania B2B firm polskich i zagranicznych. 
 
Znaleźć tu można wszystko, czego potrzeba, by kupić działkę czy mieszkanie, wybudować dom od fundamentów po dach i urządzić go tak, by stał się ciepłym azylem na wiele lat. Dlatego Targi Budownictwa, Aranżacji Wnętrz i Nieruchomości EXPO DOM w Hali Podpromie w Rzeszowie co roku przyciągają około 15 tysięcy zwiedzających. Nie  ma lepszej okazji, by w jednym miejscu zapoznać się z ofertą tak wielu deweloperów i biur nieruchomości, producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, a także pracowni projektowych i instytucji finansowych. 
 
Targi EXPO DOM to największe i najstarsze wydarzenie wystawiennicze na Podkarpaciu. Zawsze odbywa się wiosnę. Najbliższa edycja potrwa od 6 do 8 marca 2020 roku i będzie jubileuszowa – bogata w nowe wydarzenia, atrakcje i imprezy towarzyszące. Organizatorzy – MIR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz firma Sagier – szykują prawdziwe święto branży wnętrzarskiej, budowlanej i projektowej.
 
Nowość: Salon Łazienek, Kuchni i Aranżacji Wnętrz

Jedna z nowości 25. edycji targów to Salon Łazienek, Kuchni i Aranżacji Wnętrz. – Tym, którzy urządzają wymarzony dom, chcemy pomóc zapoznać się z najmodniejszymi trendami, nowinkami wnętrzarskimi i praktycznymi rozwiązaniami. W jednym miejscu zgromadzimy dla nich wiodące marki producentów i dystrybutorów ceramiki, armatury, mebli, akcesoriów, a także projektantów, wykonawców oraz firmy oferujące sprzęt i narzędzia. Obok zaprezentują się dostawcy mebli kuchennych i zabudów na wymiar, sprzętu AGD oraz wyposażenia wnętrz – zapowiada Monika Sztaba-Ćwiąkała, menedżer projektu w MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. 
 
6-8 marca w Hali Podpromie pojawią się także kluczowi deweloperzy, budujący mieszkania i domy w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Na Targach Nieruchomości będzie zatem dostępny cały przekrój bogatej oferty dla tych, którzy rozglądają się za własnym M. 
 
Trzeci filar programu EXPO DOM to Targi Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych – stoiska tej branży warto odwiedzić, zanim podejmie się strategiczne decyzje dotyczące wyboru określonej technologii budowlanej, systemu grzewczego, czy ekologicznych rozwiązań. 
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Darmowe porady architektów i inżynierów

– Zarówno tych, którzy zastanawiają się nad rozwiązaniami jeszcze na etapie budowy, jak i urządzających wnętrze, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w Strefie Porad Architektów i Inżynierów. Warto zabrać ze sobą na targi projekt domu, czy mieszkania i poszukać z ekspertem konkretnych rozwiązań. Pomocą służą pracownie projektowe i architektury krajobrazu – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała.
 
Podczas imprezy wystawcy będą oferować specjalne rabaty na towary i usługi, a także zaproszą do konkursów i quizów z atrakcyjnymi nagrodami. Zorganizują specjalne pokazy i odpowiedzą na pytania zwiedzających. 
 
Imprezy towarzyszące specjalnie dla firm
 
Na rok 2020 organizatorzy zapowiadają też wiele nowych imprez towarzyszących, przygotowanych z myślą o wystawcach i firmach związanych z szeroko pojętą branżą budowlaną. Piątek, 6 marca, będzie prawdziwie biznesowym dniem targów EXPO DOM z udziałem inwestorów, deweloperów, inżynierów, architektów i menedżerów firm. Będą uczestniczyć w branżowych szkoleniach oraz spotkaniach biznesowych. Po raz pierwszy podczas targów zorganizowana zostanie Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna – ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie przygotowuje spotkania B2B, umożliwiające znalezienie krajowego lub zagranicznego kontrahenta. Takie spotkania są jedną z najbardziej efektywnych form nawiązywania współpracy międzynarodowej i krajowej, nie wymagającą angażowania większych środków finansowych przez przedsiębiorców. Potencjalni kontrahenci mają okazję przedstawić swoją ofertę podczas zaplanowanych wcześniej kilkudziesięciominutowych rozmów. Warto na takie spotkanie umówić się, szczególnie, że polskie firmy już z sukcesami działają na rynkach zagranicznych, gdzie wysoka jakość idzie w parze z najnowszą technologią i atrakcyjnymi kosztami dostawy i montażu. 
 
Także w piątek zorganizowane zostaną szkolenia dla właścicieli firm z Podkarpacia, obejmujące delegowanie pracowników poza Polskę oraz zatrudnianie obcokrajowców w naszym kraju. To odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na pracowników ze wschodu oraz ciągłe zmiany prawa unijnego w zakresie zatrudniania Polaków za granicą. Podczas targów firmy będą miały możliwość zaprezentować oferty pracy dla uczniów szkół budowlanych.
 
Dzięki współpracy z Izbą Inżynierów, która deklaruje aktywną obecność na imprezie i zaproszenie kolegów z oddziałów z całej Polski, organizatorzy planują szerokie rozwinięcie tematyki budownictwa drogowego i mostowego. W planach jest współpraca z największymi firmami wykonawczymi z branży drogowej i dostawców maszyn, sprzętu i technologii dla drogownictwa. 
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
III Kongres „Smart Project, Building & City” 

XXV Targom Budownictwa, Aranżacji Wnętrz i Nieruchomości EXPO DOM już po raz trzeci towarzyszyć będzie Kongres „Smart Project, Building & City”. Zaplanowano go na drugi dzień targów – sobotę, 7 marca. To forum do dyskusji nad innowacyjnymi technologiami, nowoczesną architekturą i aktualnymi trendami w budownictwie. Uczestnikami kongresu są m.in. architekci, inżynierowie, deweloperzy, przedstawiciele nauki, władz oraz inwestorzy. Program Kongresu obejmie tematykę systemowych rozwiązań, mających na celu optymalizację procesu budowlanego, uwzględniającą wszystkie jego etapy – od projektowania, aż do wznoszenia, eksploatacji i rozbiórki. W tym roku do grona uczestników Kongresu, obok architektów, inżynierów i inwestorów, zaproszono również wykonawców.
 
Zarówno goście kongresu, jak targów będą mieli okazję porozmawiać o współpracy w mniej formalnych okolicznościach  – podczas Branżowego Wieczoru Vip oraz Bankietu Casino Royale dla Wystawców, Architektów, Inżynierów, Wykonawców, Sponsorów i Partnerów. Tego wieczoru szczególną okazję do świętowania będą mieli zdobywcy Złotego Medalu Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Właśnie w sobotę kapituła konkursu ogłosi, komu zostały przyznane.
 
Prezenty na 8 marca

Ostatniego dnia targów, w niedzielę, nadal będzie można odwiedzać wszystkie stoiska wystawców – Salon Łazienek, Kuchni i Aranżacji Wnętrz; Targi Nieruchomości oraz Targi Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych. Specjalne atrakcje organizatorzy szykują dla pań – z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet będą atrakcyjne prezenty i promocje. Niespodzianki dla dzieci również. 
 
– Rzeszowskie Targi to od lat świetna platforma do nawiązywania kontaktów handlowych i zdobywania kontrahentów, a w ubiegłorocznych Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM wzięło udział ponad 20 tysięcy zwiedzających. Spodziewamy się, że w 2020 roku będzie ich jeszcze więcej – zapowiadają organizatorzy.
 
Szczegółowe informacje na stronie http://budownictwo.targirzeszowskie.pl
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy