Reklama

Dom

Dlaczego warto wybrać drążki prysznicowe SASKO?

materiał partnera
Dodano: 05.11.2021
57470_drazki-do-zaslon-img-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Firma SASKO zajmuje się produkcją drążków do zasłony prysznicowej. Posiada drążki kątowe do wanny, drążki łukowe do wanny asymetrycznej, drążki kątowe i łukowe do brodzika oraz łukowe do brodzika asymetrycznego. W ofercie znajdziemy również bardzo dużo zasłon prysznicowych . Są to zasłony tekstylne z poliestru wodoodpornego oraz zasłony 3D z materiału ekologicznego EVA. Do zasłon pasuje szeroki wybór kółeczek do zawieszenia w następujących kolorach: biały, czarny i przezroczysty. 
 
Drążki składają się z trzech elementów, które w łatwy sposób złożymy w jedną całość. Są bardzo stabilne i wytrzymałe. Posiadają wzmocnienia w miejscach montowania ich do ściany. Drążki do zasłony prysznicowe SASKO są wykonane z aluminium, nie ma w nich elementów plastikowych. 
Niedawno do kolekcji wprowadzone zostały drążki prysznicowe w kolorze czarny mat. Ich design świetnie pasuje do łazienek w loftowym stylu. Oprócz drążków czarnych w standardzie są również drążki prysznicowe w kolorze biały połysk. 
Niebawem oferta powiększy się o inne akcesoria łazienkowe. Będą to wieszaki na ręczniki w różnych rozmiarach oraz półeczki łazienkowe. 
 
Drążek do zasłony prysznicowej firmy SASKO – czym się wyróżnia?
 
Na pewno drążki prysznicowe są tańszym rozwiązaniem od kabin prysznicowych, ale i bardziej funkcjonalnym. Łatwiej utrzymać je w czystości, a wymieniając zasłonę na inną, zyskujemy jakby nową łazienkę.
 
Firma SASKO cały czas podnosi jakość oferowanych produktów, dzięki wdrażaniu nowych technologii. Duże środki finansowe inwestuje w nowe maszyny i urządzenia, aby produkty były coraz lepsze i nowocześniejsze.
 
Drążki do zasłony prysznicowej firmy SASKO cechuje nowoczesny, prosty i funkcjonalny design. Pasuje zarówno do łazienki w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Montaż drążka prysznicowego wymaga wiercenia otworów w ścianie, ale dzięki temu drążek jest bardzo stabilny i wytrzymały. Jest montowany do dwóch ścian prostopadłych.
 
Drążki wykonywane są z niezwykłą precyzją i dokładnością. Firma SASKO dbamy o najmniejszy szczegół przy produkcji każdego elementu. Drążki do zasłony prysznicowej są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi normami oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy