Reklama

Biznes

Szklany podarunek biznesowy

materiał promocyjny
Dodano: 09.05.2013
4040_szklo_krosno
Share
Udostępnij
Prezent ma niebywałą pozytywną moc sprawczą. Także ten biznesowy, podarowany przez pracodawcę pracownikom lub partnerowi biznesowemu. To idealny sposób, aby podziękować za udział w spotkaniu lub konferencji czy za współpracę. A jeśli będzie to produkt regionalny, tym będzie atrakcyjniejszy dla obdarowanego.
 
Podarunkiem biznesowym mogą być najróżniejsze przedmioty. Ale wybierając go warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Jeśli będzie można go praktycznie wykorzystać, to z pewnością sprawi większą radość niż przedmiot, dla którego trudno znaleźć zastosowanie. Dlatego dobrym pomysłem jest np. szkło. Kieliszki do różnego rodzaju alkoholi, karafki, szklanki do chłodnych napojów czy też pucharki do lodów. To wszystko będzie nie tylko ładnym, ale i praktycznym podarunkiem. Można podarować całe zestawy szklane, ale równie ciekawym rozwiązaniem jest np. podarowanie dwóch kieliszków do wina razem z tym trunkiem. Uzupełnieniem takiego kompletu może być także zestaw do wina, zawierający korkociąg, korek zabezpieczający, nalewak do wina. 
 
Bardzo dobrze postrzegane są również przedmioty, które zostały wyprodukowane w lokalnych firmach. Wysokiej jakości szkło z Krosna może być doskonałym prezentem dla partnerów biznesowych spoza Podkarpacia, a bogata oferta firmy daje wiele możliwości doboru podarunku.  


Bogatą ofertę wyrobów szklanych znajdziesz w sklepie HELIOS

ul. Przemysłowa 14, 35-105 Rzeszów,
tel./fax. +48 17 862-91-92, +48 17 862-88-93, +48 17 854-42-24
 
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-17:00, sobota 8:00-13:00
 
 
Odwiedź stronę i sklep internetowy na: www.helios-szklo.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy