Reklama

Biznes

Z Jasionki do Paryża i Rzymu

Aneta Gieroń
Dodano: 09.05.2013
4034_Terminal_Jasionka_1
Share
Udostępnij
Od 3 września z lotniska w Jasionce  z przewoźnikiem Eurolot  polecimy do Rzymu (lotnisko Fiumicino) i do Paryża (lotnisko Beauvais). Do obu miast latać będzie można we wtorki i soboty.
 
O nowych połączeniach z Jasionki do największych stolic europejskich mówiło się od dawna, za kilka miesięcy w końcu możliwa będzie samolotowa podróż do Francji i Włoch. Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka" jest pewny, że  na obu kierunkach nie zabraknie chętnych do latania przedsiębiorców i turystów. Po pierwsze są to bardzo popularne kierunki turystyczno-pielgrzymkowe, po drugie zarówno we Włoszech jak i we Francji mieszka wielu emigrantów i ich rodzin pochodzących z Polski południowo-wschodniej.

Bilety na lotach do Paryża i Rzymu można rezerwować na stronie www.eurolot.com już od 199 zł. Z Rzeszowa do Paryża wylecimy we wtorek o godz. 7.15 i w sobotę o godz. 7 rano. Ze stolicy Francji do Rzeszowa wrócimy we wtorek o godz. 10.50 oraz w sobotę o godz. 10. 35. Loty do Włoch zaplanowano na wtorek o godz. 14.20 i w sobotę o 14.04. Powrót z Rzymu do Rzeszowa możliwy będzie we wtorek o godz. 18 i w sobotę o 17.45.
 
Na nowych trasach pasażerowie latać będą samolotami Bombardier Q400 NextGen, które na pokład zabiorą 78 pasażerów. Klienci Eurolotu mogą liczyć na wyciszoną kabinę i większe schowki na bagaż podręczny. W cenę biletu wliczona jest opłata bagażowa. Dla dzieci do 2. roku życia Eurolot gwarantuje zniżkę 90 proc., mniej za bilet zapłaci także młodzież w wieku do 15 lat.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy