Reklama

Biznes

Eksperci branży ICT na Kongresie Profesjonalistów IT

Artykuł Partnera
Dodano: 06.02.2013
2097_it
Share
Udostępnij
13 marca br. Rzeszów będzie stolicą informatyki. Tego dnia miasto innowacji zgromadzi ekspertów z całej Polski, którzy spotkają się, aby rozmawiać o tym, co nowego pojawiło się ostatnio w branży. Wszystko za sprawą ogólnopolskiego Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się w Hotelu Rzeszów.

Przygotowania do Kongresu Profesjonalistów IT organizowanego przez Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej, nabierają tempa. Tematem przewodnim branżowego spotkania będą „Innowacyjne technologie komunikacyjne i informatyczne”.

– Informatyka to jeden z głównych kierunków rozwoju Rzeszowa. Jestem bardzo dumny, że w Rzeszowie doskonale rozwija się Klaster IT, zrzeszający firmy informatyczne z regionu. Jest mi niezmiernie miło, że specjaliści i sympatycy z dziedziny informatyki spotkają się w Rzeszowie na Kongresie Profesjonalistów IT – mówi Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

– W programie zaplanowaliśmy nie tylko wystąpienia plenarne z udziałem ekspertów – praktyków biznesu, osób zawodowo zajmujących się IT, ale również debatę na temat przyszłości w informatyce. Na liście prelegentów wciąż pojawiają się kolejne nazwiska. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony internetowej wydarzenia – mówi Wojciech Materna, prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, koordynatora Klastra IT.

Dotychczas swój udział potwierdzili
m.in.: Mariusz KARBOWSKI – Area Sales Manager Poland, Enterasys Networks, dr Tadeusz GOLONKA – Microsoft Regional Director in Poland, Sławomir ŻMUDA – Certified Project Manager – IPMA Level C ®, BMM Sp. z o.o., Paweł PODWYSOCKI – Prezes Zarządu, Siemens Enterprise Communications Polska, Grzegorz AREND – Sales Engineer, Polycom, Marcin KANDEFER – Logito Sp. z o.o., Arkadiusz KWAPISZ – Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Departament Badań Patentowych, Michał ROMANOWSKI – Marketing Manager, Beyond.pl, Janusz LENKIEWICZ – Dyrektor zarządzający mediaKURSY, Paweł PRENETA – Kierownik projektów, Ideo Sp. z o.o., Olgierd MADEJ – Dyrektor Sprzedaży na obszar Europy Wschodniej oraz Krajów Bałtyckich, Polycom, dr inż. Arkadiusz LEWICKI – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz dyskusję i wymianę doświadczeń pomiędzy twórcami narzędzi a tymi, którzy je wykorzystują.

 
Kto może wziąć udział?
 
Kongres Profesjonalistów IT kierowany jest w szczególności do osób zarządzających, w tym kierowników, dyrektorów oraz pracowników i specjalistów działów IT firm, organizacji, instytucji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Jak zgłosić swoje uczestnictwo?

 
Aby wziąć udział w Kongresie, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia: www.kongresprofesjonalistowit.pl/rejestracja-uczestnikaTermin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 marca br. 
 
Więcej informacji na temat Kongresu Profesjonalistów IT: www.kongresprofesjonalistowit.pl
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy