Reklama

Biznes

Zapełniają się magazyny w Podkarpackim Parku Logistycznym

Opracowanie Katarzyna Grzebyk
Dodano: 19.03.2015
18514_Omega_hala039
Share
Udostępnij
Husqvarna Sp. z o.o., Südzucker Polska S.A, GOODYEAR S.A., VAN PUR Sp. z o.o. i Jeronimo Martins Polska S.A to jedne z firm, które magazynują swoje towary w magazynach w Mokrzcu i Podgrodziu wchodzących w skład Podkarpackiego Parku Logistycznego. 
 
Podkarpacki Park Logistyczny (część Grupy Omega Pilzno) jest jedną z największych inwestycji w branży logistycznej na Podkarpaciu. W dwóch nowoczesnych magazynach w Mokrzcu i Podgrodziu, spełniających najwyższe standardy europejskie, miejsce na składowanie swoich towarów mogą znaleźć duże firmy i korporacje wszystkich branż, od spożywczej, chemicznej, przemysłowej po medyczną. Podkarpacki Park Logistyczny świadczy również profesjonalną obsługę w zakresie transportu i dystrybucji oraz usług dodatkowych, jak: co-packing, cross-docking i VAS (przepakowywanie, etykietowanie, metkowanie).
 
Magazyny Podkarpackiego Parku Logistycznego, o łącznej docelowej powierzchni 102 tysięcy m kw, są w stanie pomieścić imponujące ilości wszelkiego rodzaju towarów. Park jest w stanie zmagazynować 114 ton. Swoje towary magazynują tu m.in.:. Husqvarna Sp. z o.o., Südzucker Polska S.A, GOODYEAR S.A., VAN PUR Sp. z o.o. i Jeronimo Martins Polska S.A.
 
Park jest w stanie zmagazynować 114 ton towaru. W magazynie w Mokrzcu znajduje się publiczny skład celny typu A, w którym odbywają się odprawy celne w procedurze uproszczonej.
 
Magazyn ten spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, posiada zaawansowany system gospodarki magazynowej WMS Qguar itp. – Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych, a nasze magazyny mogą bez kompleksów konkurować ze składnicami europejskimi, a nawet te konkurencje wygrywać dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych – dodaje Paweł Skotniczny, dyrektor ds. Logistyki Magazynowej i Dystrybucji Podkarpackiego Parku Logistycznego
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy