Reklama

Biznes

Największe gwiazdy sprzedaży i marketingu w piątek w Rzeszowie

Artykuł Partnera
Dodano: 24.10.2013
8366_7689_MEGA-konfa2
Share
Udostępnij
W piątek, w Hotelu Hilton Garden Inn podczas MEGA Rzeszów Conference 2013 uczestnicy będą mieli szanse wysłuchać Jacka Walkiewicza i Łukasza Jakóbiaka. Prelegentami będą również praktycy branży marketingowej i handlowej, którzy od lat prowadząc biznes odnoszą sukces na rynku gospodarczym. Podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ramach konferencji zrealizowany zostanie również dwugodzinny, certyfikowany warsztat praktyczny. MEGA Rzeszów Conferece 2013 to jedna konferencja, dwa panele, połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną, integracja branż, networking i rozwój.
 
Konferencja MEGA Rzeszów zorganizowana została z myślą dostarczenia wiedzy i inspiracji osobom prowadzącym działalność gospodarczą w województwie podkarpackim, ale również osobom zajmującym się zawodowo marketingiem i sprzedażą. „Zaproszone gwiazdy są zdecydowanie ekspertami w swoich branżach. Wystąpienia prelegentów z pewnością dodadzą siły, zainspirują i dostarczą wartościowej wiedzy oraz praktycznych umiejętności naszym uczestnikom.” – podkreśla Alicja Leś, jedna z organizatorek konferencji i dodaje: „dzięki partnerstwie z takimi firmami jak Scentcare poza wiedzą dostarczymy uczestnikom również niezapomnianych wrażeń związanych z marketingiem sensorycznym. Na salach będzie można poczuć wyjątkowy zapach – zaprojektowany specjalnie na naszą konferencję!”  Podczas konferencji prelekcje będą mieć przedstawiciele takich firm jak: Consulting&More, Finans-Ekspert, ComCreation, Marketer+, Discover Golf, BC Group, Mood Media, Galeria Usług, TBWA, QUEST Change Managers, KPMC. Dodatkowo, po części prelekcji i przerwie obiadowej będzie można wziąć udział w dwugodzinnym warsztacie praktycznym.
 
Do wyboru są: warsztat z zakresu marketingu, prowadzony przez doświadczonego trenera Kamila Popławskiego z firmy KPMC, warsztat z zakresu sprzedaży, prowadzony przez Roberta Noworolskiego z QUEST Change Managers, który to 12 października będzie gościem TEDxRawaRiver – prestiżowego wydarzenia pod hasłem „idee warte rozpowszechniania” (ideas worth spreading). 

Gwiazdami konferencji są Łukasz Jakóbiak oraz Jacek Walkiewicz. Łukasz to postać znana w szczególności wśród fanów talk show. Zrobiło się o nim głośno około roku temu, kiedy to wkroczył z dwoma iPhonami i swoją kawalerką na popularny serwis internetowy YouTube. To on wywiesił swoje cv na jednym z warszawskich billboardów, to on zagrał epizod aktorski u boku Stevena Seagala i to jemu Kuba Wojewódzki chce przekazać swoje rozrywkowe dziedzictwo. W swoim internetowym show "20m2 Łukasza" Jakóbiak gości najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu, a rozmowy, które tam prowadzi odbijają się wielkim echem w internecie.
 
Podczas MEGA Rzeszów Conference 2013 Łukasz opowie „jak YouTube zmienił jego życie”. Co się wydarzyło, że jego kariera ruszyła pełną parą i jakie to miało konsekwencje dla Łukasza, otoczenia i branży marketingowej.
 
Jacek Walkiewicz, znany jest natomiast przede wszystkim z udostępnionego w internecie wykładu przeprowadzonego dla TEDxWSB, jest psychologiem z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę czerpie z własnych doświadczeń osobistych i zawodowych, z udziału w szkoleniach i konferencjach, ze spotkań z mentorami oraz z cyklicznych podróży odbywanych w różne zakątki świata. Wierzy, że jeśli o czymś w życiu marzysz, musisz po to sięgnąć. Najbardziej ceni sobie życie, miłość, odwagę, odpowiedzialność i uważność. Jak piszą o nim media Jacek jest „inspirującym mówcą, trenerem i mentorem”.  Każdy słuchacz, po trwających często kilka godzin, wykładach wychodzi zmotywowany, zainspirowany i pełen mocy do działania. Podczas konferencji Jacek będzie inspirował słuchaczy, aby włożyli całe serce i pełną moc w biznes, jaki prowadzą. Temat prezentacji Jacka podczas MEGA Rzeszów Conference 2013 to „Pełna moc w biznesie”.
 
 
„Tworzymy w Rzeszowie nowe rzeczy, które chcemy żeby były rozpoznawalne na całą Polskę. Rzeszów jest stolicą innowacji i w takim tonie chcemy realizować wydarzenia w naszym mieście. Wiemy, że przed nami bardzo dużo ciężkiej pracy natomiast mocno wierzymy w to, że ona zaprocentuje w przyszłości nie tylko dla nas, ale dla całego Rzeszowa, Podkarpacia jak również kraju. Dzięki temu, że tworzymy środowisko, w którym ludzie mogą się poznać, wymienić kontakty i zbudować relacje, dajemy ludziom szanse i możliwości do rozwoju siebie oraz swoich biznesów” podkreśla Jakub Szpunar, współorganizator wydarzenia.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy