Reklama

Biznes

Poznaj specjalistów handlu i marketingu podczas MEGA Konferencji w Rzeszowie

Artykuł Partnera
Dodano: 25.09.2013
7689_MEGA-konfa2
Share
Udostępnij
Już 25 października 2013 w Hilton Garden Inn w Rzeszowie odbędzie się MEGA Rzeszów Conference, wydarzenie, podczas którego do Stolicy Innowacji zawitają zarówno specjaliści w handlu i marketingu. MEGA Rzeszów to jedna konferencja z dwoma panelami: marketingiem i sprzedażą. 18 prelegentów, praktyczne, dwugodzinne warsztaty, integracja, rozwój, networking.
 
MEGA Rzeszów to jednodniowa ogólnopolska konferencja, podczas której zostały zaplanowane dwa panele: marketing i sprzedaż oraz dwa, dwugodzinne praktyczne warsztaty do wyboru. Przez kilka godzi będzie można posłuchać aż 18 prelegentów – specjalistów w swoich dziedzinach. Będą to przedstawiciele firm: Discover Golf zajmującej się marketingiem sportowym, Comminication&more, czyli agencja PR, MoodMedia zajmująca się marketingiem sensoryczny, ComCreation czyli agencja eventowa, Marketer+ przewodnik po marketingu, TBWA sieć agencji reklamowych, BC Group firma szkoleniowa, Galeria Usług, QUEST Change Managers firma konsultingowo-doradcza. KPMC firma zajmująca się doradztwem oraz audytami firm, DataContact firma telemarketingowa. 
 
A ponadto prelekcje wygłoszą:  Jacek Walkiewicz, inspirujący mówca, trener i mentor oraz Łukasz Jakóbiak polski dziennikarz, prezenter, twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m2 Łukasza. 
 
Jacek Walkiewicz od 1992 roku autor i prowadzący wielu programów szkoleniowych, zrealizowanych dla około 200 firm i korporacji. W ciągu tych 20 lat w wykładach i szkoleniach Jacka wzięło udział ponad 30000 słuchaczy. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Wygłosi prelekcje na temat „pełnej mocy w biznesie”. Łukasz Jakóbiak prowadzący w całej Polsce szkolenia i wykłady motywacyjne. Juror konkursów „Trzy kroki do celu” Banku Millenium oraz „Podejmij wyzwanie drużyny Bee Free” biura podróży Bee Free. Tematem wystąpienia będzie – „jak youtube zmienił moje życie”.
 
„Wydarzenie zorganizowano tak, aby każdy z uczestników mógł zdobyć jak najwięcej wartościowej wiedzy, którą następnie zastosuje w praktyce. Forma konferencji MEGA Rzeszów zyskała poparcie Prezydenta Miasta Tadeusza Ferenca oraz Polskiego Towarzystwa Marketingowego, którzy to objęli wydarzeniem Patronatem Honorowym. Organizatorami konferencji są: BC Group – firma szkoleniowa oraz Concrea – firma doradztwa marketingowego, które swoją siedzibę mają właśnie w Rzeszowie”. – informuje Alicja Leś, organizator konferencji.
 
MEGA Rzeszów Conference 2013 będzie dla uczestników idealnym miejscem, aby poszerzyć wiedzę na wybranym bloku – sprzedaży lub marketingu, poznać wiele ciekawych osób z całej Polski, nawiązać znajomości i przyjaźnie, zintegrować się z branżą, posłuchać wybitnych mówców, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z wybranej dziedziny. 
 
Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie konferencji www.mega.rzeszow.pl oraz na stronie www.facebook.com/MEGARzeszow. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy