Reklama

Lifestyle

Łukasz Jemioł zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję w Millenium Hall

Artykuł Partnera
Dodano: 28.02.2013
2420_FW
Share
Udostępnij
Fashion Weekend w Millenium Hall to 3 dni wypełnione pokazami najnowszych kolekcji znanych marek. 8, 9 i 10 marca Centrum przygotowało dla Pań mnóstwo atrakcji. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jemioł. Projektant zaprezentuje autorską kolekcję Wiosna & Lato 2013.

Wiosenne trendy na wybiegu
 
Rinascimento, Yoshe, Bandolera, Marella, Pierre Cardin, KappAhl, Cubus – to tylko część marek, których kolekcje będzie można podziwiać podczas Fashion Weekend w Millenium Hall. Na Klientów czekać będzie także wiele ciekawostek i porad z dziedziny stylizacji fryzur, paznokci, wizażu, dietetyki. Millenium Hall wspólnie z stylistki.pl i zszykwa.pl przygotowało konkurs dla Pań. Wystarczy dać się sfotografować łowcy stylizacji. Nagrodą główną jest 1000 zł na zakupy w Millenium Hall.

Pokaz Łukasza Jemioła odbędzie się natomiast 9 marca o godz. 19:00 w Europejskiej Galerii Sztuki. Głównym motywem scenerii będzie „spacer w chmurach”. Kolekcję wyróżnia kobiecość i elegancja. Każda miłośniczka mody zwróci uwagę na idealne połączenie nowoczesnych krojów z subtelną kolorystyką. Zaproszenia na ten ekskluzywny pokaz czekają na Klientów w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall (poziom 0). Warto się spieszyć z ich odbiorem, gdyż liczba zaproszeń jest limitowana.
 
Noc tylko dla Pań
 
Imprezą towarzyszącą Fashion Weekend jest Noc Kobiet, która odbędzie się 8 marca w Hilton Garden Inn Rzeszów. Ten wyjątkowy wieczór przeznaczony jest tylko dla Pań. Będzie gorąco, wystąpi grupa taneczna Hot Boys. W programie jest również pokaz męskiej bielizny marki Diesel. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w Punkcie Informacyjnym. Wystarczy okazać potwierdzenia zakupów z Millenium Hall na łączną kwotę 200 zł. Noc Kobiet rozpocznie się o godz. 21:00.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy