Reklama

Lifestyle

Olsen – marka odzieżowa dla aktywnych kobiet

Artykuł Partnera
Dodano: 05.12.2012
1105_Keyvisual_Olsen
Share
Udostępnij
Kolekcje marki Olsen to królestwo szlachetnych dzianin w mistrzowskim wykonaniu.        
 
Od lat na całym świecie odzież marki Olsen cieszy się nieposzlakowaną opinią doskonałej jakości zarówno pod względem tkaniny jak i wykonania. Ideologia Olsen zamyka się w haśle „Razem. Blisko. Bliżej doskonałości”. Chcemy być dla kobiet, które ubieramy jak najlepszy przyjaciel. Nasza oferta nie jest masowa, produkty skierowane są do konkretnej klientki, dla której bardzo istotna jest jakość. Kolekcje są piękne, barwne i niezwykle kobiece i co istotne, w szerokiej rozmiarówce, od 34 do 48.

Sezon zimowy to wyjątkowa kombinacja wełny z flanelą, skóry z kaszmirem, jedwabiu z grubo fantazyjnie plecionymi sznurami dzianiny. Połączyliśmy solidność  z delikatnością, a  w zamian otrzymaliśmy modny, zaskakujący i odważny efekt. 

Olsen to również szeroka gama akcesoriów, jak paski, szale, chusty, czy torebki. Nie możemy zapomnieć również o okryciach wierzchnich: płaszczach i kurtkach o zróżnicowanej długości. Nasza oferta każdego roku spotyka się z dużym zainteresowaniem Klientów wiernych najlepszej jakości.
 
Jeżeli chcesz abyśmy zarazili cię dobrym stylem. Jeżeli potrzebujesz fachowej porady w doborze ubioru.
Już dzisiaj zapraszamy  na zakupy do nowo otwartego salonu Olsen w Galerii Rzeszów.

Dołącz do facebook/OlsenPolska

 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze

Reklama

Polecane

Reklama

Najpopularniejsze

Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy