Reklama

Lifestyle

Urodziny w salonie z bielizną Intimo4You w Rzeszowie

materiał promocyjny
Dodano: 14.10.2013
8097_intimor1
Share
Udostępnij
W dniach 19-20 października w GALERII NOWY ŚWIAT mieszczącej się w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 20 w salonie z bielizną Intimo4You (poziom 0) odbędą się urodziny salonu. Z tej okazji na Klientów czeka moc rabatów oraz wiele niespodzianek.
 
Pomysł na założenie firmy Intimo4You powstał spontanicznie, a powodem była oczywiście słabość do bielizny. Kobiety pracujące i dążące do obranych celów pędzą z miejsca na miejsce chcąc sprawdzić się w każdym polu swojego działania. Jednak mają coraz mniej czasu tylko dla siebie. Dlatego kobietom ubierającym się w Intimo4You ma towarzyszyć  poczucie iż są wyjątkowe i sexy, bo elegancka bielizna dodaje pewności siebie i sprawia, że każda kobieta poczuje się wyjątkowa i piękna. 
 
W ofercie sklepu znajduje się bielizna znanych i cenionych producentów m.in. bielizna angielskiej firmy Freya i Fantasie, których specjalnością jest bielizna na duży biust. Dla Intimo4You żaden rozmiar nie jest dziwny, nie ważne czy szukasz rozmiaru 70A czy 85K – w Intimo4You na pewno coś wybierzesz. 

Konsultantki pomogą również w doborze prawidłowego rozmiaru biustonosza. Jest to bardzo istotne, gdyż jak mówią badania, około 80% kobiet nosi złe rozmiary biustonosza. 
 
Więcej informacji o Intimo4You znajdziesz na stronie internetowej: www.intimo4you.com oraz na FB: www.facebook.com/Intimo4You
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy