Reklama

Dom

EXPO DOM Rzeszów – największe targi budowlane już w ten weekend

Opracowanie Natalia Chrapek
Dodano: 20.03.2019
44931_a
Share
Udostępnij
Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających oraz specjalne rabaty na towary i usługi. Tak zapowiadają się Targi Budownictwa EXPO DOM, które odbędą się w najbliższy weekend na rzeszowskim Podpromiu. Swoje oferty zaprezentują m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe, deweloperzy i instytucje finansowe. To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. W tym roku potrwa od 22 do 24 marca.  
 
Rzeszowskie targi budownictwa to już tradycja z 24-letnią historią.  Adresowane są do osób, które interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie, chcą skorzystać z ofert pracowni projektowych i architektury krajobrazu czy też poszukują atrakcyjnych propozycji lokalnych deweloperów oraz biur nieruchomości. 
 
To oferta zarówno dla indywidualnych inwestorów, jak i firm działających w branży budowlanej oraz z nią współpracujących. Na stoiskach będzie prezentowany także specjalistyczny sprzęt i narzędzia dla fachowców: instalatorów, dekarzy i innych – mówi Robert Bielówka, organizator Targów EXPO DOM i dyrektor Międzynarodowych Targów Rzeszowskich. 
 
Na Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM w Rzeszowie przyjadą: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych, mebli i elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe. Podczas imprezy będą oferować specjalne rabaty na towary i usługi, a także zaproszą do konkursów i quizów z atrakcyjnymi nagrodami. Zorganizują specjalne pokazy i chętnie odpowiedzą na pytania zwiedzających.
 
W tym roku uczestnicy wydarzenia mogą też liczyć na bezpłatną strefę SPA, czyli Strefę Porad Architekta. W jednym miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad doświadczonych specjalistów od projektowania konstrukcji budowlanych, wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych. 
 
 
Fot. Archiwum Międzynarodowych Targów Rzeszowskich 
 
Tegorocznym targom towarzyszy II edycja Kongresu SMART PROJECT, BUILDING & CITY, który odbędzie się  w piątek, 22 marca. Wydarzenie skierowane jest do firm i instytucji działających w obszarach budownictwa, nieruchomości i architektury. 
 
Podczas Targów dla wystawców zorganizowany zostanie konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR. Zwiedzą oni stoiska pierwszego dnia targów, czyli 22 marca, i ocenią prezentowane oferty.
 
Rzeszowskie targi od lat są świetną platformą do nawiązywania kontaktów handlowych i zdobywania kontrahentów, także zagranicznych, m.in. ze Słowacji czy Ukrainy. 
 
W ubiegłym roku Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM przyciągnęły niemal 20 tysięcy zwiedzających. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej. Bilet wstępu na wydarzenie można nabyć w kasach biletowych znajdujących się przy wejściu na tereny targowe.

 
Więcej informacji na stronie: www.budownictwo.targirzeszowskie.pl
 
Godziny zwiedzania targów: Piątek – Sobota (22 i 23 marca) – godz. 10-18
 
Niedziela (24 marca)  – godz. 10-17
 
Cena biletu – 5 zł
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy