Reklama

Dom

Fontanna w ogrodzie albo drewniany taras?!Trwają targi budowlane w Rzeszowie

Aneta Gieroń
Dodano: 22.03.2014
11454_Targi_budowlane_105
Share
Udostępnij
Do niedzieli w rzeszowskiej Hali Podpromie potrwają Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów Expo Dom oraz Targi Nieruchomości. Na ponad 200 stoiskach prezentują się m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz oraz wystawcy z branży ogrodniczej. Prawdziwie wiosenna pogoda ściągnęła tłumy odwiedzających, w niedzielę jest jeszcze szansa wziąć udział w otwartej konferencji nt. „Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie”.
 
Rzeszowskie targi budownictwa to największa tego typu impreza w regionie, która ma już dwudziestoletnią historię. Pierwsze edycje na początku lat 90. ubiegłego wieku organizowała firma InterRES International Fair, a następnie jej działalność kontynuowały Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Od 2004 roku targi odbywają się w dwóch edycjach, jesiennej i wiosennej. Stoiska zajmują całą halę, a także plac na zewnątrz budynku. Każdą imprezę odwiedza kilka, a nawet kilkanaście tysięcy osób, które interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie, chcą skorzystać z ofert pracowni projektowych i architektury krajobrazu czy też poszukują atrakcyjnych propozycji lokalnych deweloperów oraz biur nieruchomości.
 
W tym roku po raz pierwszy odbywa się też Festiwal Ogrodów na antresoli Hali Podpromie. Kilkadziesiąt firm z branży ogrodniczej prezentuje szeroką gamę roślin ozdobnych, elementów wyposażenia ogrodów, nasion, nawozów, sprzętu ogrodniczego, kamienia ozdobnego oraz materiałów szkółkarskich. Są też najnowsze trendy w projektowaniu i aranżacji ogrodów, pielęgnacji roślin, specjalistycznego ich cięcia oraz możliwość zakupu roślin w promocyjnych cenach.
 
Tegoroczne targi budownictwa po raz pierwszy w historii są transmitowane w telewizji internetowej. A to  nie wszystkie nowości, bo w niedzielę jest okazja wziąć udział w konferencji „Energooszczędność i  instalacje OZE w budownictwie”.
 
Więcej informacji na stronie: www.budownictwo.targirzeszowskie.pl
 
Godziny zwiedzania targów: sobota ( 22 marca) – godz. 10-18
Niedziela ( 23 marca)  – godz. 10-17

Cena biletu – 5 zł

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy