Reklama

Dom

Porady budowlane online

materiał promocyjny
Dodano: 06.08.2013
6229_forum-greinplastu
Share
Udostępnij
Tu można wymienić się opinią na temat produktów firmy Greinplast lub skorzystać z doświadczeń tych, którzy stosują je od dawna. Ale forum budowlane na stronie internetowej www.greinplast.pl to także miejsce, gdzie można uzyskać odpowiedź na najróżniejsze pytania związane z budownictwem. Pomocą służą zarówno firmowi specjaliści i doradcy, jak i inni użytkownicy forum. 
 
Forum działa już około półtora roku i od początku realizuje założenie firmy, że będzie to miejsce wymiany doświadczeń i opinii na zagadnienia powiązane z budownictwem, nie tylko dotyczące produktów marki Greinplast. I jak się okazuje myśl była słuszna, ponieważ forum żyje. Nieustannie pojawiają się nowe wpisy, kolejne pytania i odpowiedzi na nie.  
 
– Aby utrzymać takie forum trzeba dużo nakładu czasu i pracy, ale udaje się nam na bieżąco odpowiadać na pytania, doradzać naszym klientom, którzy kupili nasze produkty lub osobom, które po prostu mają jakieś wątpliwości dotyczące najróżniejszych tematów budowlanych. Tematy dzielimy na wątki i działy, by łatwiej było odnajdywać potrzebne informacje, a na pytania odpowiadają doradcy i specjaliści Greinplastu. Jeśli pytania dotyczą naszych produktów, to odpowiedzi pojawiają się błyskawicznie, a gdy temat wymaga konsultacji i dłuższego przygotowania, to trwa to odrobinę dłużej, ale staramy się, by odpowiedź na forum pojawiła się jak najszybciej – tłumaczy Paweł Makówka, odpowiedzialny za prowadzenie forum na stronie Greinplastu
 
Pośród wszystkich tematów na forum te najczęściej poruszane dotyczą ocieplania budynków systemami Greinplast na styropianie i wełnie mineralnej, renowacji elewacji, jej czyszczenia i ponownego malowania, a także systemów dekoracyjnych. Odwiedzających forum interesują również systemy hydroizolacyjne i wykończeniowe balkonów i tarasów. To w firmie świeży i aktualny temat, ponieważ właśnie na ten sezon Greinplast przygotował taką ofertę dla swoich klientów. 

Tworzeniu forum internetowego przyświecała myśl, by wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkim klientom i wykonawcom pracującym na materiałach Greinplast. Zasada ta obowiązuje nawet w przypadku krytycznych opinii i reklamacji.
 
– Nawet gdy takie się pojawiają, to nikt ich nie usuwa, nie unikamy odpowiedzialności – zapewnia Paweł Makówka. – Ale jeśli ktoś zgłosi problem, to zazwyczaj nie dotyczy on samych produktów. 

Każdy problem, pytanie, zagadnienie czy wątpliwość jest traktowana indywidualnie. Specjaliści i doradcy starają się profesjonalnie i na bieżąco udzielać odpowiedzi na forum, pomocą chętnie służą też inni użytkownicy. Są to nie tylko porady, jak rozwiązać problem, ale wyjaśnienia dlaczego dany problem mógł się pojawić. W ten sposób na forum budowlanym Greinplast można uzyskać realną pomoc.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy